RustikStilYatak Odası Dekorasyonu

Rustik Yatak Odası Dekorasyonu İçin Gerekli EşyalarRustik yatak odası dekorasyonu; Doğal unsurlar, sağlam doku parçaları ve organik bir temel oluşturan rustik unsurlar çok belirgin ve özgül bir stilden gelir. Belli bir iç mekan türüne sahip bir alanı dekore ederken, araştırma yapmanız ve bu vurguları ve ayrıntıları mümkün olan her yerde ve aksesuarda kullanmamız gerekir. Bir yatak odasını sıcak, rustik bir dekor haline dönüştürürken gerekli tüm unsurları gösteriyoruz. Rustik tarzın aksesuarlarına kadar, yatak odanızda haftanın her gecesinin keyfini çıkarabileceğiniz rustik bir esin kaynağı yaratmanın çok fazla yolu var.

SICAK, RUSTIK, GÜZEL AHŞAP TAVANLARA SAHIP ŞIK DEKORLAR

Monokromatik ve Nötr Renkler

Rustik Bir  Komodin Ve Masa Lambası

Rustik süslemeye gelince, renk orta sahnede değil, bunun yerine doku. Ve bu dokuyu göstermek için yatak odasının tamamında nötr renkler ve tonlar kullanmanız gerekir. Alana daha rahatlatıcı bir hava vermeye yardımcı olur.

Ahşap  Parçalar

Ahşap başlı beyaz yatak odası

Duvarlardan zemine, ahşap panel rustik bir alan oluştururken en çok ihtiyacınız olacak malzeme. Yatak ya da yatak başının temelini bile bu doğal fikir akılda tutularak yapılmalıdır.  İlgili: Daldan rustik mumluk yapımı

Romantik Aydınlatma

Doğal ışıklı eski rustik yatak odası

Rahat, davetkâr bir alan oluşturmak için çok aydınlık veya parlak olmayan aydınlatma kullanmak isteyeceksiniz.

Mum eklemeden ve evin içine inşa edilmiş bir şömine lüksüne sahip olmadan, yatak odasına biraz ışık konursa, rustik bir alana dönüştürür.

Dokulu/Katlı Yatak

Beyaz battaniye, kabartılmış yastıklar ve katlı bir yataktan alacağınız hoş, zarif bir his var. Yatağa başka doku ve nötr çeşitleri ekleyin.Rustik Yatak Odası Dekorasyonu

Peluş, Yumuşak Halılar

Sahte kürkten kadifemsi materyallere kadar ahşap panelleri veya nötr halıyı yumuşak bir şeyle dengeleyin. Bu, rustik parça, ancak sıcak bir yatak odası oluştururken ihtiyacınız olan tüm katarı ve dokuları yaratır.

Farklı Dokuma Malzemeler

Sepetler, duvar sanatı, battaniyeler ya da kilim, dokuma parçalar bir eve doğal rustik hissini getirmenin başka bir yoludur.

Antika, El Yapımı Sandalyeler

Yeterince büyük bir yatak odanız varsa, rahat bir sallanan ahşap sandalye ekleyin. Her şey dönüşümle ilgili ve ayrıntılarla başlıyor.

Country Tarzı Vurgular

Alanı şekillendirirken country yan masalara ve aksesuarlara ihtiyacınız var. Mason kavanozları, sürahiler ve daha fazla parçalar bulun.

Ahşap Banklar veya Ayak Tabureleri

Yatak dekorunu bitirmek için bir şeye ihtiyacınız varsa, basit bir ayaklık veya tezgah olsun, ahşap parçalarla gidin. Rustik çekiciliği getirirken çok da doğal olur.

Karma Baskılar

Rustik alanınızdaki dekorasyon esnasında baskıları karıştırmak uygundur. Ancak ezici olmayan ya da çok sert olmayan daha hafif seçenekler kullanın.

Eril Çiçek Desenleri

Çiçekler de bir anlamda erkeksi olabilir. Yıkanmış tonlarda veya nötr renklerde gelen yatakta, zeminde veya pencerelerde çiçek desenleri, daha erkeksi bir enerji ile rustik bir evi rahatlatabilir.

Taş veya Tuğla Duvarlar

Bir tuğla vurgu duvarı veya taşla dolu bir parça, rustik alanın dokusuna  katkıda bulunabilir.

Ahşap Kirişler

Rustik bir yatak odası için ortaya çıkmış ahşap kirişler

Ahşap kirişleri açık bırakmak veya kendiniz görünümü yaratmak da iyidir. Tavandan zemine kadar, ayrıntılar bir stil ve vizyona özgü bir oda oluştururken önemlidir.

Kirli Beyazlar

Özellikle çok sayıda ahşap aksan ve temel parçası eklemeye karar verirseniz, beyazlardan faydalanın. Bu, odayı aydınlatacak, uzatacak ve odadaki daha fazla alan illüzyonu yaratacak.Kelimeler

2 thoughts on “Rustik Yatak Odası Dekorasyonu İçin Gerekli Eşyalar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close