Ev Dekorasyonu

Yazlık Ev Dekorasyonu İçin Ferah Stiller 2020

Tatilin tadını çıkaracağınız, rahat ve huzur verici bir yazlık ev dekorasyonu için yazımızın devamında seçtiğimiz ferah stiller size ilham verebilir.Yazlık evler dönemsel olarak kullanıldıklarından dolayı genelde dekorasyonu geri planda bırakılır. Sade, kalabalıktan uzak bir görsele sahiptirler. Ancak bu durumu tersine çevirebilirsiniz. Yazlık ev dekorasyonu bir kaç dokunuşla hayalinizdeki rahat ve sıcak bir görünüme sahip olabilir. Tatilin tadını çıkaracağınız, rahat ve huzur verici bir yazlık ev dekorasyonu için yazımızın devamında seçtiğimiz ferah stiller size ilham verebilir.

Yazlık Ev Dekorasyonu İçin Ferah Stiller 2020

Yazlık ev dekorasyonu yaparken belli renkler ve temalar üzerinden ilerlemek doğru bir adım olabilir. Huzur veren, rahatlatan renk seçimleri ile evinizde de tatilin tadını rahatça çıkarabilirsiniz. Yazımızın devamında tazeliği ile her mevsim huzur verici yazlık ev dekorasyon stilleri sizi bekliyor..

Yaz – Kış Yeşil!

Yaz evlerine en çok yakışan ve mekana tazelik katan en güzel renklerden biri yeşil. Yeşil tonları kullanıldıkları mekana doğal bir enerji katarken, aynı zamanda dinlendirici ve ferah bir etkiye sahiptir. Yazlık evinizde yaz – kış kullanacağınız yeşil tonları ile dekorasyona tazelik ve canlılık katın.

Yeşil ve tonları mobilyalarda kullanılacağı gibi, yastık, perde ve halı gibi dikkat çeken tasarımlarda odak noktası haline gelebilir.Mavi ile ferahlayın!

Söz konusu yazlık dekorasyonu olunca mavi ve tonlarını kullanmamak olmaz. Ferah bir yazlık dekorasyonu için maviyi her yaşam alanına dahil etmenizi öneririz. Yazlık evlerde mavi tonları ile tam bir merin etkisi yaratabilirsiniz. Deniz temalı ev dekorasyonları bu konuda size ilham verecektir.

Maviyi yazlık ev dekorasyonu için bir çok şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle banyo, mutfak, tuvalet gibi alanlarda mavi desenlere sahip dekoratif fayanslar seçerek bu alanlarda daha rahat ve ferah bir etki yaratabilirsiniz.

Bitkilerle enerji katın!

Yazlık dekorasyonu için dinlendirici ve ferah bir stil yaratmak istiyorsanız bitkileri yaşam alanlarına dahil edebilirsiniz. Sadece salonda değil, mutfak, banyo ve yatak odası gibi yaşam alanlarına bitkilerle enerji ve ferahlık katın.

Evinize atacağınız ilk adımda ferah ve taze bir stil ile karşılaşmak için antre dekorasyonu ile işe başlayabilirsiniz. Banyonuzda ise bu tazeliği elde etmek için duvarda yada zeminde desenli fayans modelleri kullanabilirsiniz.

Banyo & Mutfak

Sıcak yaz günlerinde banyo ve mutfaklarda mermer ve metro seramikler ile soğuk ve steril bir stil yaratabilirsiniz. Bu tarz bir seçim dekorasyonu ferah gösterirken aynı zamanda mekana ışık ekleyecektir.Kelimeler

2 thoughts on “Yazlık Ev Dekorasyonu İçin Ferah Stiller 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close