Zemin Dekorasyonu

Dekorda Fayans KullanımıFayans , iç mekanda “vurgu” faktörü olabilir – Dekorda fayans kullanımı, uygulandığı alanı sıradandan görkemli hale yükselten bir tasarım öğesi sağlıyor. Mutfak, banyo, teras veya yatak odası için fayans yenileme fikirleri bulmak için muhteşem fayanslarla alanlarının görsellerine bir göz gezdirin.

Dekorda Fayans Kullanımı

Ofislerinizi fayanslar ile dekore edip oldukça çarpıcı bir stil oluşturabilirsiniz.  Desenli ve renkli fayanslar özellikle daha etkili bir dekor sağlıyor.Duvarlar ve zeminler kırmızı desenli fayanslar ile burada harika görünüyor.

Kare ve desenli fayans karışımı,iç mekanların mutfağına renk ve ilgi katar.

Aşağıda tasarlanan banyoda ise çimento fayansları daire genelinde botanik renkleri ve geometrik desenleri yansıtıyordu. Lavabo özelleştirilip 19. yüzyılın endüstriyel bir birimi. Vintage eldiven kalıpları ise çağdaş ışıkları lavabonun üstünde tutuyor.

DAHA FAZLA: Desenli Fayanslar İle Ev Dekorasyonu ÖrnekleriBu İspanyol evindeki bir banyo, antika fayanslarla örülü gibi görünüyor.Tüm banyo gerçek bir karo gibi görünmek üzere boyandı, ancak hepsi sahte.. Kareler elle boyalı ve daha sonra harçla kaplanmış ve fayans gibi cilalanmıştır. Sanatçı, çinilerin antik olduğunu ve yontulmuş köşeleri olduğunu göstermek için oluşturdu. Sahte ama sanatsal bir şaheser.

Evin girişinde kullanılan dramatik tablo ve mobilyalarla mermer döşeli zemin muhteşem görünüyor.Özellikle siyah beyaz karo fayanslar iç mekanlar için biçilmiş bir kaftan.
Mavi boyalı desenli fayanslar ise dekore oldukça etkili bir stil ekliyor.

Fayans döşeme banyolara el yapımı bir kalite kazandıracak ve geniş alanlarda bitirdikten sonra alan daha açık görünecektir. Evin stili ile çalışmak için modern ama geleneksel bir mutfak tasarlayabilirsiniz. Geleneksel bir metro karosu yerine bu tarz sade süt rengi ve uzun, ince boy fayanslar sizin mutfağınız için de mükemmel olabilir.

DAHA FAZLA: Mutfak Zemin Fayansı İçin 18 Güzel Örnekler

Bu kiremit rengi küçük adayı ve tezgah tasarımını yan yana koymak ve modern mutfağa biraz tarihsel lezzet katmak için kar tanesi desenli fayanslar eklenmiş.

Oval fayanslar ise bu tezgah üstüne ve adaya ayrı bir boyut kazandırıyor.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close