Mutfak DekorasyonuZemin Dekorasyonu

Mutfak Zemin Fayansı İçin 18 Güzel Örnekler

Parke zeminler evlerde çok popüler, ama evin belirli odaları söz konusu olduğunda fayans tercih etmek daha iyidir. Mutfak zemin fayansı seçiminde, basit tasarımlardan, farklı renklere ve desenlere aynı zamanda işleve kadar, mutfak zemini için karar verirken göz önüne alınması gereken çok şey vardır . Daha küçük bir alanla veya daha geniş bir alanla çalışıyorsanız önemli değildir, çünkü derlediğimiz mutfak zemin fayansı örnekleri her ölçüye ilham kaynağı olabilir. Aşağıdaki mutfak zemin fayansının 18 güzel örneğini kontrol edin!

Mutfak Zemin Fayansının 18 Güzel Örnekleri

Doğal Tonlar

Doğal tonda mutfak yer döşemesi  biraz daha geleneksel mutfak görünümü  getiriyor. Alan açık ve modern ancak zemin, aile için daha sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor. Kare boyutlarını seviyoruz ve mutfağa şık ilginç bir ek yapıyoruz.

Büyük Metro

İşte mutfak karosu için daha geleneksel bir seçim. Güzel bir doğal renkte büyük, metro parçaları bu etkili alanın temelini oluşturuyor. Beyaz büyük fayanslar, mutfağa  hem çok lüks hem de aile dostu hissettiriyor.

  • Metro fayans modelleri ve çok daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor!  

Mermer Desen

Siyah-beyaz her zaman klasik bir seçimdir, bu yüzden bu karo tasarımı çok seviyoruz.  Benzer bir şekilde tercihler yaparak dekora biraz kadınsılık ve lüks görünüm ekleyin.

Gezici Ruh

Farklı desen ve tasarımlardan toplanan fayanslarla “gezinme ruhu” olan bir tasarım yaratmak için bir araya gelirler. Mutfak genel vizyonunun minimalist sadelikten uzaklaşmaksızın eklektik ve eğlencelidir.

Satranç Desenli Mutfak Fayansı

Mutfağa biraz kişilik ve renk katmak mı istiyorsunuz? Satranç desenli zemin döşeme  çok eğlencelidir! Daha aile dostu bir alana, klasik esinlenmiş tasarıma ya da daha eklektik veya yazlık mutfak vizyonuna sahip bir tasarım sağlayacak.

Küçük Desenli Mutfak Fayansları

Gerçekten küçük mutfakları canlandırmak istiyorsanız, daha küçük tasarımları olan mutfak zemin fayansını düşünün. Bu karo, daha modern, berrak bir mutfağa renk katan karmaşık, siyah beyaz desenini aydınlatıyor ve yaratıyor. Ve ne kadar kişisel durduğunu görüyorsunuz. Ayrıca Bakınız: Patchwork Fayanslar ile 15 İlham Verici Mutfak

İlham olarak  bu muhteşem alanı kullanarak zemin tasarımınıza şıklık ekleyin ekleyin . Burada yer alan kiremit seçimi, bu alana kolaylıkla vurgu ekliyor. Adeta sürpriz bir sanat eseri tarzı.

Altıgen Desenli Mutfak Zemin Fayansı

Altıgen fayanslarda da modern bir dokunuş var.Bu lüks tarzı seviyoruz sizde mutfağınızda çok yönlü bir şey arıyorsanız, bu seçim kesinlikle listenin en üstüne almalısınız.

Retro Mutfak Fayansları

Aynı kategoriye giren yer karoları ile mutfağınıza benzersiz, retro detayları mutfak fayansları ile kolayca ekleyebilirsiniz. Renkli, desenli mutfak zemin fayanslarını kontrol edin !

Çağdaş Mavi

Bu basit, çağdaş mavi kiremit tasarımı mutfak için modern bir etki. Daha da iyisi, odanın uzunluğunu arttırmanın yanı sıra ekstra şık bir görünüm için dolabın tabanından altına doğru genişlemesidir. İlgili: Desenli Fayanslar İle Ev Dekorasyonu Örnekleri

Geometrik Çiçek Desenli Mutfak Zemin Fayansları

İşte muhteşem bir çiçek deseni ! Bu tasarım biraz daha büyük olduğundan zemin alanını daha da genişletiyor – ya da en azından yanılsamaya neden oluyor. Ve mutfağın modern, çağdaş doğasıyla güzel bir şekilde uyum sağlıyor.

Büyük ve Farklı Tonlu Fayanslar

İşte sevdiğimiz benzer bitarzdöşeme ama bu tonlar ve dokular değişiyor. Ve bu farklı tonlar,  daha koyu, daha zengin alana yeni boyutlu bir iç mekan seviyesi katıyor. Daha endüstriyel vizyona sahip bir mutfağa mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Küçük Şimşekler

İşte ilham almak için bazı küçük desenli mutfak zemin fayansları daha. Bu mutfak, işlev ve stille doludur ve bu tarz bir çok karmaşık, gri kiremit zeminden gelir. Nötr ahşap ada ve mavi renkli fırın ile uyum yakalar.

Faslılardan esinlenin

Renkli ve desenli baskılardan hoşlanıyorsanız mutfağa biraz  Faslı bir lezzet katın.Bu tarz eklektik ve dişil dokunuşları çok seviyoruz. Altın donanımdan o mavi güneş ışınlarına kadar çarpıcı bir mutfak tasarımı.

Klasik Siyah Beyaz Mutfak Fayansları

Sonunda, bu şık siyah beyaz mutfak zeminini paylaşıyoruz . Dama desenli mutfak fayansları, çağdaş mekanlarda eğlenceli ve  vintage çekiciliği birleştiriyor.Ortama retro bir hava kazandırıyor.


GELEN ARAMALAR yer seramikleri, yer seramik modelleri, 60*60 yer karosu fiyatları, çanakkale seramik yer karoları, mutfak yer döşemesi modelleri

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close