Ev DekorasyonuFeminen

Küçük Mekanlara Feminen DokunuşlarBazen büyük şehirlerde çalışmak size güzel sosyal imkanlar ve fırsatlar sunabilir ancak ev konusunda daha küçük bir yer tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yalnız yaşıyorsanız. Böyle bir yaşam alanına sahipseniz ve hoşlandığınız tarz kadınsı ise size harika önerilerimiz olacak. Feminen birkaç dokunuş ile harika bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Allık pembesi duvarlar, nötr kanepeler ve beyaz şifonyer, pembe desenli bir tablo, eski mutfak aksesuarları ve pastel desenli yastıklar gibi tercihler ile daha feminen bir ev dekorasyonuna hazır olun.

Nötr Kanepe Tercih Edebilirsiniz

Pembe ağırlıklı dekore ettiğiniz oturma odanızda sade ve nötr bir kanepe tercih ederek, hareketli detayları aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Duvar rengi, yastıklar ve çerçeveler daha feminen olabilir.

Küçük Mekanlara Feminen Dokunuşlar
Küçük Mekanlara Feminen Dokunuşlar

Beyaz Şifonyer ve Feminen Aksesuarlar

Beyazın minimalist yanını pembenin feminenliği ile kombinlemek harika bir fikirdir. Bu güzel beyaz şifonyerin üstüne pembe çiçek desenli tablo astıktan sonra altın detaylı abajurlar kullanabilirsiniz.

Beyaz Şifonyer ve Feminen Tablo
Beyaz Şifonyer ve Feminen Tablo

Çiçek Detayı Kullanın

Aynı zamanda kitaplık olarak da kullanabileceğiniz bu güzel sehpanın üstüne canlı çiçekler koyarak güzel bir dokunuş sağlarsınız. Feminen denilince sadece pembe renk düşünmemelisiniz. Canlı ve kadınsı bütün renkleri kullanabilirsiniz. Burada sarı doğru bir seçim olmuş.Çiçek Detayı Kullanın
Çiçek Detayı Kullanın

Banyonuz için Küçük Feminen Dokunuşlar

Banyonuz için dekore edilecek yeterli alan olmaması hiçbir şey yapamayacağınızı göstermez. Bunun için duvarlarınızı ve varsa pencere önlerini kullanabilirsiniz. Küçük çiçek vazoları, çerçeveler ve tablolar bunun için güzel seçeneklerdir.

Banyonuz için Feminen Dokunuşlar
Banyonuz için Feminen Dokunuşlar

Fotoğraf galerimize göz atarak harika fikirler edinebilirsiniz. Bu fikirler yaşam alanınızı istediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Feminen stil her zaman zarif, dikkat çekici ve ferahtır. Bu hissi sevenler için sitemizde farklı önerilerde mevcuttur. Arama yaparak Feminen stil hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close