Ev DekorasyonuFeminen

Birbirinden Feminen Sehpa ModelleriOturma odanız için şık ve feminen sehpalar arıyorsanız, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Makalemizde harika sehpa modellerini bulabilirsiniz. Feminen tarz dünyanın her yerinde kadınlar arasında inanılmaz derecede popüler hale geldi. Bu yüzden sehpa modelleri oldukça artmış durumdadır. Sehpalar günlük hayatımızda pratik bir şekilde kullandığımız kolaylaştırıcı eşyalardır. Sehpayı tanımlamak gerekirse, kahvenizden çok daha fazlasını tutmak için kullanabileceğiniz zemine yakın masalar diyebiliriz. Kitaplardan çiçeklere ve diğer dekoratif aksesuarlara kadar, kişiliğinizi biraz göstermek için sehpanızın üstünü kullanabilirsiniz.

Feminen tarzda bir sehpa tam olarak neye benziyor? Altın sehpalardan beyaz mermer masalara, püsküllü sedirlere kadar, eviniz veya daireniz için mükemmel feminen sehpayı seçmek söz konusu olduğunda birçok seçenek var.

Mermer Görünümlü Altın Detaylı Sehpa

Çoğu insanın aklına feminen dekor denince pembe renk gelse de, kendinizi bu rengi kişisel tasarımınızda kullanmak zorunda hissetmeyin. Bebek mavisi, leylak, altın ve beyaz evinize dahil edebileceğiniz diğer kadınsı renklerdir. Oldukça hoş görünen bu sehpada beyaz mermer görünümü kullanılmıştır.

Altın tonlarında feminen sehpa
Altın tonlarında feminen sehpa

Çiçek Şeklinde Sehpa

Görenleri hayran bırakın bir sehpa. Pirinç metal ve beyaz mermerden yapılmış çiçek şeklinde olan bu güzel sehpa, üzerindeki pembe şakayıklar olması onu daha romantik bir görüntüye sokmuş. Harika bir oturma odası dekorasyon öğesi olarak göze çarpıyor.

Birbirinden Feminen Sehpa Modelleri
Birbirinden Feminen Sehpa Modelleri

 

Puf Şeklinde Pembe Sehpa

Bu güzel sehpa puf şeklinde ve tatlı bir pembe tonunda. Oldukça feminen ve sevimli bir görünüşü var.Puf Şeklinde Pembe Sehpa
Puf Şeklinde Pembe Sehpa

Altın Ayaklı Yuvarlak Sehpa

Altın ayaklı sehpa cam yüzeyi ile dikkat çekiyor. İnce ve zarif bir model olduğu için tercih sebebi olabilir.

Altın Ayaklı Yuvarlak Sehpa
Altın Ayaklı Yuvarlak Sehpa

Cam Yüzeyli Yuvarlak Sehpa

Cam yüzeyi ve altın tonunda gövdesiyle oldukça hoş ve farklı bir sehpa modeli. Feminen stilinize yakışacak bir tercih olacaktır.

Cam yüzeyli yuvarlak sehpa
Cam yüzeyli yuvarlak sehpa

Fotoğraf galerimizden diğer modellere göz atabilir, ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close