Duvar Dekorasyonu

Tablolarla Duvar Dekorasyonu Yapmanın 10 yoluTablolarla duvar dekorasyonu, adeta evlerde duvar dekorunun spot ışıkları olmuştur. Muhtemelen fotoğraf koleksiyonunuzu ve tablolarınızı duvarda güzel bir şekilde düzenlemek istiyorsunuz. Ancak son zamanlarda büyük koleksiyonlardan bir fotoğraf galerisi yapmak yerine tablolar ile düzenlenmiş duvar dekorasyonlarına geçiyoruz.Birkaç küçük resim yerine büyük bir tablo, sadelik açısından duvara daha da sanatsal bir etki katıyor. Dağınık bir hayat sürerken bir miktar alan ve barış sağlıyor. İşte kendi evinizde tablolar ile duvarınıza stil uygulayabileceğiniz 10 yol.

Tablolarla Duvar Dekorasyonu Yapmanın 10 yolu

Antre Duvar Dekoru

Evinize giriş yolunuzda bir parça açıklama için bir tablo kullanın ve evinizin geri kalan kısmı için bu sesi ayarlayın. Genel stilinizi, renk düzeninizi ve misafirlerinizin kapıdan girerken neler hissetmesini istediğinizi unutmayın.

Antrede Tablolarla Duvar Dekorasyonu
Antrede Tablolarla Duvar Dekorasyonu

Fotoğraf Duvar sanatı

Fotoğrafçılık, ifade sanatı için harika bir seçenektir. Kendiniz bir fotoğrafçıysanız, ailenizin en sevdiğiniz fotoğraflarından birini veya doğa manzarasını duvarınızda kullanın. Aynı zamanda başkalarının muhteşem çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

Tablolarla Duvar Dekorasyonu
Tablolarla Duvar Dekorasyonu

Salon duvar dekorasyonu

Salonda bir kanepeniz varsa, muhtemelen kanepenin üzerindeki duvara bir tablo asacak alana sahipsiniz. Ancak tüm karelerinizi sergilemeden önce, en sevdiğiniz büyük parçalardan birini asmayı deneyin.

Tablolarla Duvar Dekorasyonu 2020
Tablolarla Duvar Dekorasyonu 2020

Çerçeveli Soyut duvar resimleri

Soyut bir tablo seçin ve yemek odasına koyun. İnanın bana ilginç bir sanat eseri veya resim masa başında sohbet hava durumundan ya da siyasetten daha iyi bir konu ile başlayacak.

Tablolarla Duvar Dekorasyonu Modelleri
Tablolarla Duvar Dekorasyonu Modelleri

 

DAHA FAZLA : Fotoğraflarla Canlanan 20 Duvar Dekorasyonu

Yatak odası duvar sanatı

Yatak odanızın sakinleşme ve gençleşmenin bir yeri olması gerekiyor, bu nedenle duvar dekorunuzu seçerken daha dikkatli olmalısınız. Soğuk renklerde açıkça görüleceği gibi,  rahatlama hedefi için çerçeveler,  fotoğraflar ve diğer eşyalarla dolu bir duvardan daha iyi bir çıkış yapacaksınız.yatak odası tablo ile duvar dekorasyonu
yatak odası tablo ile duvar dekorasyonu

Oyun odası eğitim sanatı

Evinizin çocuk alanı da duvar dekorunun dikkatle düşünülmesi gereken yerlerdir. Bir çocuğun odasında veya oyun odasında boş bir duvar çok basittir. Bir harita veya alfabe basılması veya oynatma sürelerini eğitimle zenginleştirmek için farklı kelebek çeşitleri için bir resim seçin.

çocuk odası tablo ile duvar dekorasyonu
çocuk odası tablo ile duvar dekorasyonu

Banyo Duvarları için Tablo

Tuvaleti ve banyoyu unutmayın, her sabah diş fırçalarken günü ele geçirmenizi sağlayacak ilham verici bir alan yapmak için mükemmel bir yerdir.

banyo ve tuvalet tablo ile duvar dekorasyonu
banyo ve tuvalet tablo ile duvar dekorasyonu

Birden fazla tablo ile duvar dekoru

Bazen, tablolarla duvar dekorasyonu, arkadaşlarınızdan küçük bir yardımla en iyi şekilde olur. İki ya da üç büyük benzeri parçayı yan yana koyun.Renkleri ve şekilleri aynı tutun ve aradaki duvar alanını bile fark etmeyeceksiniz.

Tablolarla Duvar Dekorasyonu 2020
Tablolarla Duvar Dekorasyonu 2020

Yaratıcı nesneler ile duvar sanatı

Duvar sanatının çerçeveli bir resim ya da tuval olması şart değildir. Kare dışında büyük nesneleri asarak kutunun dışında düşünün. Bir vantilatör, büyük bir yuvarlak sepet, duvara yapıştırabileceğiniz herhangi bir büyük nesne bir sanat eseri haline gelecektir.

Duvar Dekorasyonu Modelleri
Duvar Dekorasyonu Modelleri

Çerçevelerle süslü derin mavi duvar

Galeri duvarınızı gerçekten tam olarak eşleyemezseniz, büyük bir bildiri parçası asın ve etrafında galeri oluşturmayı düşünün. Ardından, gözünüz dağınıklıktan odanın geri kalanına bağlanmasına yardımcı olacak olan büyük parçaya çekilecektir.

Tablolarla Duvar Dekorasyonu Örnekleri 2020
Tablolarla Duvar Dekorasyonu Örnekleri 2020


Kelimeler

2 thoughts on “Tablolarla Duvar Dekorasyonu Yapmanın 10 yolu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close