Vintage

Dantel ile Vintage Ev Dekoru FikirleriDantelli vintage ev dekoru çok sevimli ve romantik. Dantel günümüzde ev dekorunda her ne kadar çok kullanılmasa da dokunduğu her yere mükemmel bir klasik dalga getiriyor. Ev dekorunda dantel kullanmak için bazı fikirler topladık.  Dantel perdeleri kullanmak, romantik ve vintage bir mekan yaratmak için  basit bir yoldur; hatta bir banyoda onları asarak  banyoyu bir spa görünümü haline dönüştürebilirsiniz. Bir dantel sehpa örtüsü veya bir masa örtüsü kolayca yapılabilecek güzel bir fikir; bir yatak odası veya yemek odası için çok havalı! Aslında, dantel ile istediğiniz herhangi bir şeyin üstesinden gelebilirsiniz : mobilya, duvar ve tavan, yaratıcılığınızı kullanın ve şık bir vintage dekor  alanı yaratın!

Bakınız: Zarif El Örgüsü Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2020Dantel ile Vintage Ev Dekoru Fikirleri

Vintage tarzında bir yatak odası ile daha romantik ve büyüleyici bir atmosfer yaratabilirsiniz. Beyaz bir taş veya ahşap duvarlar, böyle bir alanda ihtiyacınız olan tek şey; ahşap kirişler de deneyebilirsiniz.

DAHA FAZLA: Vintage Dekorasyon Fikirleri 2020

Endüstriyel Dokunuşlarla Vintage Ev Dekoru

Vintage ev dekorunda İç mekanlar beyaz olabilir, çok sevimli bir vintage atmosferi yaratmak için çok sayıda nesne kullanabilirsiniz. Gri ve beyaz dekorasyonda her zaman rahat bir kombinasyon değildir, çoğunlukla pembe şık ve sıcak renklerle dekore edilmiş doğal ahşap detaylar kullanılır.  Mobilyalar ise vintage tarz ile eskitilmiş ve şıktır ve bu rahatlatıcı bir atmosfer oluşturmak için mükemmeldir. Faslı bir puf, sepetler, eskitilmiş tahta veya tavandan asılı bir ağ gibi beklenmedik dokunuşlar harikadır.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close