Duvar Dekorasyonu

Ev için 13 Modern Duvar KağıtlarıModern Duvar Kağıtları; Günümüz dünyasında modern bir dekorasyona ilişkin bazı beklentiler var. Çoğu kişi çok sayıda nötr renk, temiz çizgi ve minimal aksesuarlar bulmayı umuyor. Bazen modern tarz donuk ve cansız görünebilir. Ancak duvar kağıdı üreticileri sayesinde modern tarzın sıkıcı olması gerekmiyor. Duvar kağıdı seçimlerinizden güller ve bitkiler ile kaplı desenleri uzaklaştırın. Modern duvar kağıdı, modern hassasiyetlerinizden ödün vermeden alanınıza küçük bir vurgu ekleyebilir.  Ev için 13 modern duvar kağıdına bir göz atın ve kendi eviniz için mükemmel duvar kağıdını bulmak için ilham almaya çalışın.

Modern Duvar Kağıtları

 • Eğer banyonuzda doğal bir ilgi oluşturmak isterseniz dokulu duvarlar, ve zemin ihtiyaçlarınızı karşılar. Çok miktarda dokuyu tutan alanınız için nötr renkli bir duvar kağıdı seçin.
 • Modern yatak odasında şık bir görünüm mü arıyorsunuz? Duvarlarınız için basit bir iki tonlu desen seçin ve tavana yayılmasını sağlayın.
 • Bazen, çok küçük bir desen  olduğunda gözleriniz kamaşır.Modern duvarlarınızı küçük bir desenle kaplayarak, madde eklemeden doku eklersiniz.
 • Sulu boyalı duvar kağıtların modern evlerde kabul edilebilir olduğu bilinen bir şeydir. Peki neden duvar kağıtlarınızı modern bir sanat türü ile kaplamıyor sunuz ? Alanın her santimini gerçekten avantajınız gibi hissedeceksiniz.

Renkli Modern Duvar Kağıtları

 • Belki de sıcak ve aile dostu olan modern bir duvar kağıdına ihtiyacınız vardır . Bu durumda  griye dönün. Gri bir desen hala serin ve şık görünecek, ancak duvarınıza renk ekleyerek alanınıza biraz tarz atacaksınız.
 • Eski bir klasik evden modern bir ev yapmaya çalışırken, her türlü problemi yaşarsınız. Esasen, klasik mimari ile modern stili nasıl harmanlarsınız? Duvar kağıdı, klasik desenleri modern bir renk veya dokuda karıştıran bir desen seçtiğinizde size yardımcı olabilir .
 • Çiçek desenleri ne olacak ?Bazı çiçek desenli duvar kağıtlarını seçebilirsiniz. Tasarımda soyut olan, modern evinize tam uyacak çiçekli duvar kağıtları bol miktarda mevcuttur.
 • Çoğu zaman, soyut bir renkte klasik bir desen bulmak veya bu mermer desenli duvar kağıdı gibi karışık desenler bulmak mümkündür .
 • Klasik siyah beyaz duvar kağıtları ise modern ev dekoru için harikadır. Aynı duvarda, soyut ve klasik ve modern çizgisel bir deseni seçerek işleri basitleştirin .
 • Elbette renkler evinizi daha modern  yapabilir. Sadece duvar kağıdınızın modelinin yukarıdaki geometrik tasarım gibi modern olduğundan emin olun bu şekilde yanlış seçim yapmış olmazsınız.
 • Modern evinizden basit bir dokusu olan lacivert duvar kağıdıyla kesinlikle çok iyi hissedersiniz.Tereddüt ederseniz, dönüşüm için yalnızca bir tek duvarı kaplamayı düşünebilirsiniz.
 • Kalbiniz gül kaplı bir duvar kağıdı mı istiyor , ancak modern tarzınızı bırakmaktan yapmak mı istiyorsunuz? Modern parametrelerde kalırken kadınsı görünümü elde etmek için iri boy baskılı çiçeklerde bir duvar kağıdı seçin.
 • Şık ve modern bir renk düzeni ile kalmak için duvarlarınıza siyah duvar kağıdı ekleyebilirsiniz. Hafif desen, dikkatleri dağıtmadan güzel bir ilgi verir.

Modern Duvar Kağıtları 2020Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close