Banyo DekorasyonuCountry

Country Banyo MobilyalarıBanyomuz evimizin en özel ve rahatlatıcı köşesidir. Bizim için mahrem olan bu odanın özel bir şekilde dekore edilmesi kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Rahatlamamızı ve kendimize bakım yapabilmemizi sağlayan bu özel alanı en güzel şekilde dekore edebilmek için pek çok stilden faydalanabilirsiniz. Dekoratif banyo aksesuarları, banyo mobilyaları ve bir çok dekoratif öğeyi kullanmak mümkündür. İnsanlar banyo konusunda geçmişten bu güne kadar oldukça özenli davranmıştır. Hamamları örnek alırsak çok meşhur olanları görebilirsiniz. Oldukça özenli hazırlanmış hamamlar insanlara yıllarca hizmet etmiştir. Bu noktadan bakıldığında insanlar banyo tasarımlarını her zaman ön planda tutmuştur.

Eğer tarz olan bir banyo istiyorsanız ve doğallıktan hoşlanıyorsanız size Country stilinde bir banyo önerebiliriz. Bu güzel stilde aradığınız doğallığı ve rahatlığı bulabilirsiniz. Evinizdeki banyonuzun geri planda kalmasını istemiyor ve bu alanı daha da özel hale getirmek istiyorsanız, country stili nasıl banyonuza taşıyabileceğinizi makalemizden öğrenebilirsiniz.

Banyonuza Doğallığı Taşıyın.

Artan dekorasyon trendleri arasında olan country stil, oldukça tercih edilen ve sevilen bir tarz olmuştur. Farklı oluşu ve her kesime hitap edişi tercih sebebi olmuştur. Country stil ile ister şık ister salaş ve rahat banyo tasarımlarına imza atabilirsiniz. Bunları yaparken doğallıktan kopmadan, köy yaşamının güzelliğini ve rahatlığını evinize taşırsınız. Country stilde hazırlanmış banyo dolapları, aynalar ve duş tekneleri ile rahatlatıcı bir banyo hazırlamak oldukça kolay.

Country banyo modeli
Country banyo modeli

Ferah Bir Görünüm Yakalayın.

Banyonuzda bulunan tesisat parçaları ve borular göründüğünde bütün dekorasyonunuz bozulabilir. Bunun önüne geçerek estetik bir tarz yaratmak country stil ile mümkündür. Su borularını ve diğer tesisat parçalarını saklayabilen dolaplar, raf sistemleri düzenleyerek ferah ve temiz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Böylece banyonuz her zaman hoş görünür.country banyo özellikleri
country banyo özellikleri

Romantik ve Ferah Aydınlatmalar.

Artık büyük ve ferah aydınlık banyolar tercih edilmektedir. Durum böyle olunca küçük odalar yerine büyük banyolar tercih edilmektedir. Geniş bir banyoya sahipseniz country tarzında aydınlatmalar kullanarak banyonuza romantik bir hava katabilir, ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Ayrıca ortamı daha sakin bir hale getirmek isterseniz pastel tonlarından faydalanabilirsiniz. Pastel mavi tonlarında bir banyo dolabı yada döşeme banyonuzu daha iç açıcı hale getirecektir.

Şık Detaylardan Faydalanın.

Banyonuz için kullanabileceğiniz dekoratif öğeler ve banyo için gerekli olan öğeler geniş bir yelpazeye sahiptir. Size kalan sadece bu seçeneklerden en doğru olanları seçmektir. Küçük bir banyoya sahipseniz country stil yüksek dolaplar kullanabilirsiniz. Depolama alanı kazanırken banyonuza aradığınız doğal havayı katarsınız. Tercih edeceğiniz askılık yada rafları birden fazla katlı seçerek yine depolama alanınızı genişletebilirsiniz. Bu öğeleri ahşap seçerek country stilden uzaklaşmamış olursunuz.

Lavabolarınızın altına yerleştireceğiniz ahşap dolaplar ile temizlik malzemelerini saklayabilirsiniz. Böylece bu dolap ve raflar sayesinde temiz ve net bir görüntü kazanır, aynı zamanda doğallığı kaybetmezsiniz. Seramik detaylar ekleyerek şıklık katabilirsiniz. bunu ıslak zemin yada duvarlarda yapabileceğiniz gibi, dekoratif öğeler ile de yapabilirsiniz. Seramik sabunluk, çöp kovası gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Priz, ayna, lambalar, düzenleyiciler gibi ayrıntıları daha şık seçeneklerden tercih ederek şık ve doğal bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Modern country banyo modeli
Modern country banyo modeli

Diğer country banyo dekorasyon fikirlerine fotoğraf galerimize girerek göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close