AksesuarVintage

Vintage Kahve Sehpaları ile Kahve Keyfi

Vintage Sehpa TasarımlarıVintage günümüzde oldukça dikkat çeken bir stildir. Pek çok alanda olduğu gibi dekorasyon alanında da kullanılan bu stil, bizlere geçmişten miras kalmıştır. Vintage ev dekorasyonu çoğumuzun içinde büyüdüğü evlerin dekorasyon stilidir. Yaşı daha genç olan kişilerin büyükannelerinin evlerinde mutlaka bu parçalardan bulmak mümkündür. Çocukluğumuzun geçtiği bizlerde hatırası olan mobilyalara ve dekoratif aksesuarlara evlerimizde yer açarak harika bir ortam oluşturabiliriz.

Vintage kahve sehpaları bunun için çok uygun bir seçenektir. Uygun bir alana yerleştireceğiniz kahve sehpası ve şık berjerler ile huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Vintage sehpanızı yine kendisi gibi vintage olan bir koltukla bütünleştirebileceğiniz gibi daha modern parçaları kullanarak modernize edebilirsiniz.

Avangard Sevenler için Altın Varaklı Camlı Kahve Masası.

Vintage mobilyalar oldukça popüler olduğu için, gün geçtikçe kıymeti de artmaktadır. Şanslı olan kişiler büyüklerinden kalan eşyaları yeniden restore ederek kullanabilirler. Hatırası olan bu parçalar daha da kıymetli hale gelerek paha biçilemez olacaktır.

Evinde avangard stil kullanmayı sevenler yada parıltıları seven hanımlar altın varaklı bu sehpayı çok beğenecektir. Evinizin ihtişamına uyum sağlayacaktır.

Vintage Kahve Sehpaları ile Kahve Keyfi
Vintage Kahve Sehpaları ile Kahve Keyfi

Aksesuarlar ile Kullanabilirsiniz.

Beğendiğiniz vintage kahve sehpasını, dekoratif unsur olarak kullanmanızda mümkündür. Salonunuzda yada oturma odanızda uygun bir köşeye yerleştireceğiniz kahve sehpanızı aksesuarlar ile donatabilirsiniz. Cansız çiçek yada evde baktığınız canlı çiçeklerinizi de kullanabilirisiniz.Vintage kahve sehpası ve dekor ürünleri
Vintage kahve sehpası ve dekor ürünleri

Kahve Sehpanıza Eskitme Tekniğini Kullanabilirsiniz.

Aile büyüklerinizden kalan mobilyalara şöyle bir göz gezdirin. Bu kıymetli parçalardan kahve sehpasını alarak eskitme tekniği ile yenileyebilirsiniz. Oldukça şık bir vintage sehpaya sahip olacaksınız. Örnekteki gibi ahşap bir sehpayı eskitme tekniği ile yenileyebilir, eşyalarınızı değerlendirirken dekorasyon stilinizi güçlendirmiş olursunuz.

Yenilediğiniz vintage kahve sehpanızı ister yine kendisi gibi vintage bir koltuk ile kombinleyebilir, isterseniz daha modern bir parça ile kullanabilirsiniz. Misafirlerinize yeni sehpanızı kullanarak ikramlarda bulunabilir, onları hayran bırakabilirsiniz.

Vintage Kahve Sehpaları ile Kahve Keyfi
Vintage Kahve Sehpaları ile Kahve Keyfi

Vintage kahve sehpalarına galerimizden göz atabilirsiniz. Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close