Duvar Dekorasyonu

Galeri Duvarı ile Odanızı Çarpıcı Hale Getirin

Mekanı Hareketlendirmenin Güzel Bir YoluGaleri duvarı son zamanlarda dekorasyon trendleri arasına giren oldukça hoş bir duvar dekorasyonu fikridir. Sevdiği fotoğrafları ve posterleri duvarlarında sergilemeyi seven kişiler için oldukça hoş bir alternatif olarak ortaya çıkan galeri duvarında isterseniz sanat eserlerinizi de kullanabilirsiniz. Bebeğinizin fotoğrafları ve gelişim aşamaları ise oldukça sevimli bir seçenek olabilir. Galeri duvarı düzenlediğiniz odanız hareketlenerek daha çekici hale gelecektir. Eğer böyle bir duvar dekorasyonu yapmak istiyorsanız sizin için birkaç bilgi ve öneri verebiliriz.

Çerçeve Rafları Düzenleyin.

Düzenlemek istediğiniz galeri duvarınız için farklı bir fikir arıyorsanız, çerçeve rafları size yardımcı olabilir. Önü çerçevelerinizi tutacak şekilde çıtalı modellerden alarak çerçeve rafları düzenleyebilirsiniz. Oldukça şık ve dikkat çekici bir düzenleme olacaktır.

Raflar üzerinde galeri duvarı
Raflar üzerinde galeri duvarı

Eğer galeri duvarınız fazla ilgi çekmesin istiyorsanız mobilyalarınız ile uyumlu ve onları geri planda bırakmayacak renkleri tercih edebilirsiniz. Çerçevelerinizde tercih edeceğiniz fotoğraf yada resimler sevdiğiniz alanlarla ilgili olabilir. Sinema, spor dalı, moda yada müzik olabileceği gibi sevdiğiniz aile üyeleriniz yada işinizle ilgili fotoğraflar da kullanabilirsiniz.

Çerçevelerinizi İstediğiniz Gibi Yerleştirin.

Galeri duvarınızdaki çerçevelerinizi isteğinize göre düzenli bir planda yerleştirebileceğiniz gibi, farklı boyutlarda çerçeveleri farklı şekillerde yerleştirmenizde mümkündür. Eğer her şey aynı şekilde ve düzende olacak gibi bir hassasiyetiniz yoksa dağınık yerleştirmeyi mutlaka denemelisiniz. İsteğinize göre evinizin kesişen iki duvarını galeri duvarı olarak tasarlayabilir, galeri alanınızı büyütebilirsiniz.Çerçevelerinizi istediğiniz gibi yerleştirin
Çerçevelerinizi istediğiniz gibi yerleştirin

Stilinizi Yansıtan Seçimler Yapın.

Dekorasyon stilinizi galeri duvarınızı yansıtabilirsiniz. Bunun için stilinize uygun çerçeveler seçerek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra yine dekorasyon stilinizi yansıtan fotoğraf, resim yada parçaları kullanabilirsiniz. Duvar galerinizde kullanacağınız çerçevelerinize sadece fotoğraf yerleştirmek zorunda değilsiniz. Geleneksel tarzda kumaş yada mendilleri çerçeveleyerek kullanabilirsiniz. Böylece evinizin bohem yada geleneksel tarzını bozmadan harika bir duvar dekorasyonu elde etmiş olursunuz. Modern tarzda bir dekorasyon için ise daha sade ve ince çizgilerin bulunduğu tabloları kullanabilirsiniz.

Dekorasyon stilinize göre seçimler yapın
Dekorasyon stilinize göre seçimler yapın

Farklı tarzlarda ve modellerde galeri duvarları modelleri için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close