Mutfak Dekorasyonu

Çarpıcı 2018 Mutfak Modelleri

2018 Mutfak modelleri için görmeniz gereken çarpıcı ve şaşırtıcı yeni tasarımlar ...

Bu yıl mutfağını yenilemek ve yeni bir mutfak tasarımı yaptırmak isteyenlere yardımcı olmak ve fikir vermek için en çarpıcı 2018 mutfak modelleri seçtik.

Umarım, mutfağınız tamda sizin istediğiniz gibi fonksiyonel ve şık olur. Aklınızda bir yeni bir tasarım, renk ve stil varsa öncelikle bu yazımızı okuyun ve yeni 2018 mutfak dekorasyonu trendleri hakkında fikir sahibi olun. Belki bir ada, daha büyük bir ocak veya yeni bir renk şeması istersiniz.

Önde gelen perakendecilerin yeni mutfaklarını inceledik ve Pinterest’te en popüler tasarımları araştırdık.

2018 Mutfak Modelleri

1. Açık plan mutfaklar

2018 Mutfak modelleri arasındaki, açık plan mutfaklar, yemek pişirme ve eğlenme biçimimizde devrim yarattı.

Kavram basit – açık planlı bir tasarıma sahip olmakla birlikte, tam duvara ihtiyaç duymadan ayırma oluşturmak için bağımsız bir raf ünitesi veya  kahvaltı barı ekleyin.

Bu daha zorlu yaklaşım açık planlı bir yaşam evrimi ve herkes için daha sosyal bir deneyim sunar.

2. Tek renk mutfak dolapları

Tek renk mutfaklar 2018 yılında mutfak trendleri arasında. Tek renk temalı ev eşyaları 2018’de moda oldu. Ve şimdi mutfağımıza ilham kaynağı oluyor.

Çok renkli tasarımların yanı sıra görünümü akıllı beyaz parlak birimler alır ve bunları altın aksanlar ve biraz parlaklık atılmış, soluk pembe ve mavi yumuşak renk tonlarıyla eşleştirilebilir.

Büyük oranda popüler olan tek renk çılgınlığı mutfaklara karışıyor. Ve parıltılı duvar rengi, parlak kiremit ve renkli cam aksesuarları gibi eşyalar ekstra ışıltı eklemek için harika.

DAHA FAZLA : Mutfak Dekorasyon Trendleri 2018 / 2019

3. İki tonlu dolaplar

Beyaz hala dolabın en sevilen rengi olsa da ekstra başka bir renk mutfağımıza doğru süzülüyor. Mavi ve gri birimler, özellikle aynı renkteki iki tonunun bir kombinasyonu ile hız kazanıyor. Örneğin, duvardaki mutfak dolapları için açık mavi ve ana üniteler için koyu mavi.

Sonra biraz cesur olma, nötr üniteler ve tezgahlar arasında parlak dolapların bir bölümünü ekleme seçeneği var. Veya iki farklı tezgah seçebilirsiniz – belki bir adada ahşap ve başka yerlerde beyaz bir uygun malzeme.

4. Fas tarzı mutfaklar

Sıcak iklimlerden esinlenerek bir mutfakta bütün bir yıl tatil gibi geçirdiğinizi hissedin. Pinterest verilerinde, ‘Fas karoları’  ve  Fas renkleri ile desenleri gerçekten artıyor, aramalarda% 128 artış ve Fas dekorasyonu için ilgi olduğunu ortaya koyuyor.

2018 Mutfak modelleri tasarımlarında, mimarlarda aynı fikirdeler. Çarpıcı mozaik duvar kağıdı ve zemin döşemeleri, ahşap tezgahlar, altın fenerler ve kolye lambalar gibi diğer hafif Faslı dokunuşların  2018’de oldukça popüler olacağını öngörüyor.

Ayrıca Bakınız:  Çini Seramik Modelleri 2018

5. Desenler ve şekiller

Mutfağınıza desen ve  kendi benzersiz şeklinizi eklemenin yeni bir yolu, karmaşık bir dolap kapısı tasarımını seçmektir. Gri dolap, gibi özel oluklu bir kapı ile birlikte sunuluyor. Dramatik bir açıklama yapmak için her yerde kullanın veya bir adada ya da dresuar  tarzı dolaplarda kullanın.

6. Eko görünüm

Eski tarz da doğru renge ve stile ulaşmak için kullanılan bir mutfağı seçmek. Ancak, günümüzden daha fazla şey va. Pinterest, ‘eko mutfaklar’ için aramalar % 164, organik materyalle % 139 ve Kontrplakta% 139’luk bir artış olduğunu bildiriyor.

Katmanlı kontrplak dolap, soluk  kaplama sayesinde geleneksel veya modern bir ortamda harika görünebilir ve 2018’de trend olmasını bekliyoruz. Mantar rengi yer döşemeleri, beton karolar, ceviz tezgahlar  ve bambu aydınlatmasının daha fazla mutfaklarda görüleceğini umuyoruz.

7. Altın ve Bakır Mutfaklar

Mutfaklar cazip olamaz diye kim diyor ? Biz değil, bu yüzden bu sene daha parlak metalikler görmeyi umuyoruz. 2018 Mutfak modellerinde altın ve bakır rengi; dolap kolları, duvar karoları, aydınlatmalar, küçük cihazlar ve hatta prizler lüks bir yüzey kazandıran öne çıkanlar arasında olacak. Ve altın musluklar da geri döndü.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Mermer Mutfak Dekorasyon Fikirleri 2018 başlıklı makalemizde mermer mutfak dekorasyonu, mermer mutfak tezgahları ve mermer mutfaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

2 thoughts on “Çarpıcı 2018 Mutfak Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close