Duvar Dekorasyonu

Tablo Seçiminiz Evinizin Tarzını GüçlendirsinDuvarlar ev dekorasyonunda her alanın olduğu kadar büyük öneme sahiptir. Bu geniş alanları doğru aksesuar, tablo yada raf seçimi yaparak daha verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Böylece ev dekorasyonunuz ve stiliniz daha güçlü hale gelebilir. Duvarlarınız için tablo seçerken bazı noktalara dikkat ederek daha doğru seçimler yapabilirsiniz.

Doğru Boyutta Bir Tablo Seçin.

İlk ve en çok dikkat edilmesi gereken detay tablonuzun boyutu olmalıdır. Duvarınızla doğru orantılı bir boyutta olması daha şık görünmesini sağlarken, tablonun asıldığı yerde kendini daha iyi göstermesini de sağlar. Çok küçük bir odaya devasa bir tablo koymak, odayı kalabalık göstererek boğucu bir hava yaratır. Aynı şekilde büyük bir duvarda, çok küçük tablolar kullanırsanız aynı şekilde orantısız ve komik bir görüntü elde edersiniz.

Bu sebeple duvarınızın boyutunu dikkate almak oldukça önemlidir. Küçük bir duvarda daha küçük ve orta boyutta tablolar seçebilirsiniz. Büyük bir duvarda ise dev boyutlu tabloları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Bohem tablo seçimi
Bohem tablo seçimi

Stilinize Uygun Tablolar Seçin.

Sevdiğiniz ve hayatınızın her alanında kullandığınız bir tarzınız mutlaka vardır. Tablolarınızı da bu doğrultuda seçebilirsiniz. Evinizin dekorasyon stiline bir göz atın ve en uygun tabloları seçin. Modern bir tarzınız varsa daha soyut veya modern temalı kanvas ve yağlı boya tabloları tercih edebilirsiniz. Sportif bir ev dekorasyonuna sahipseniz seçeceğiniz tablolarda obje, çiçek, dış mekan çizimi veya etnik temaları kullanabilirsiniz. Ayrıca renkli kanvas tabloları da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Daha gösterişli bir dekorasyon istiyorsanız çarpıcı ve yenilikçi çizimlerden faydalanabilirsiniz. Daha pek çok stilde seçimler yapmanız mümkündür. Afrika, etnik, bohem, sade, retro, geleneksel, Osmanlı, çağdaş, minimalist, endüstriyel, iskandinav gibi bir çok stilde tablo seçenekleri vardır. Bu tarzlara uygun modellerden sayısız seçenek arasından tercih yapabilirsiniz. Endüstriyel tasarımdan hoşlanan bir yapınız varsa ve eviniz bu şekilde dizayn edildiyse bu tarza uygun malzemeler ile yapılmış bir tablo kullanarak harika bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Sahip olduğunuz stil tablonuzun seçiminde ikinci önemli faktördür. Boyutunu ve tarzını belirledikten sonra beğendiğiniz tablo ile duvarlarınızı şenlendirebilirsiniz.

Fotoğraf galerimize göz atarak farklı tablo seçimlerini görebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close