Duvar DekorasyonuZemin Dekorasyonu

Çini Seramik Modelleri 2018

Adeta yaşayan şık çini seramik modelleri 2018 yılında muhteşem tasarımları ile geliyor. Önümüzdeki yıl için tarafından tasarlanan yeni kiremit seramik koleksiyonlarına sizde bayılacaksınız.Mutfak ve banyolarınızda duvarlara ve zeminlere yeni bir hayat veren parçaya kazınmış süslemeler ve renk şemasıyla oynanması sonucu ortaya büyüleyici tasarımlar çıktı.

Çini Seramik Modelleri 2018

Bazen ev mimarisi ve iç tasarımı, karakteristik ifade ve dinamik ruhla birlikte bir sanat eseri haline gelir. Sıra dışı yapıları ve şekilleriyle, güzel fayans kaplamaları, zengin dokulu çini seramik yüzeyleri ve ilginç mobilya seçimi ile daha modern dekorasyonların yaratılışını keşfedebilirsiniz.
Bir beton yüzeyden, işlevselliği ve gösterimi arasında doğru dengeyi sağlayan, hafif düzensiz eğilimi ile ve her yönüyle gözenekliliğe dikkat ederek harika seramikler tasarlandı.

Çini seramik modelleri 2018 yılında daha özel stil sahibi tasarımlarda karşımıza çıkıyor.

Ayrıca Bakınız ;  Çini Mutfak Seramik Modelleri 2018

Birçok çini seramik endüstrisi 2018 koleksiyonundan farklı olarak, sade yüzey dekorasyonu yerine kesik desenlerde gücünü buluyor. Koleksiyonlar, çok çeşitli boyutlardan oluşmaktadır.

Çini Seramik Koleksiyonları

Kayıtlı ve düz yüzeyleri birleştirerek sonsuz kompozisyonlar doğar. Seçilen renk ekleminin kurulumu tamamlanıncaya kadar, koleksiyonun mantıklı olduğu söylenemez: gerçek sızıntılar ve karışık gravürler şaşkına uğradı ve nihai dekorasyona neden oldu.

Tabii ışık ve yansımaların zamana ve mevsime göre değiştiği, seviyeler, açıklıklar, katılar ve boşluklar ile oynadığı değişen açık ve kapalı alanlar, bu seramik ve çini desenleri ile olağan dışı bir düzen oluşturacak.

Canlıların merkezinde, iç ve dış doğaya taze ve bol doğal ruh getiren cam ve metal yapıyı özellikle seviyoruz. Yeşil vurguların ve parlak sarı hardal tonlu fayans düzenlemesinde yan yana getirilmesi, dekora dinamik ve neşeli bir stil getiriyor. 2018 Çini mozaiklerinin yaratılmasında  işçiliğin odağı, bazı mobilyaların tanıtıldığı klasik ipucuyla mükemmel birleşiyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Trend Olan 2019 2020 Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2019, 2019 duvar kağıtları ve 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

2 thoughts on “Çini Seramik Modelleri 2018”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close