AydınlatmaEndüstriyel

Endüstriyel Boru Aydınlatma Modelleri 2020

Su borularından tamamen el işçiliği ile tasarlanan endüstriyel boru aydınlatmalar ile evinizde daha ilgi çekici ve sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.Farklı ve sıra dışı tasarımlara ilgi duyanlardansanız, yazımızda yer verdiğimiz Endüstriyel Boru Aydınlatma Modelleri mutlaka ilginizi çekecektir. Su borularından tamamen el işçiliği ile tasarlanan boru aydınlatmalar ile evinizde daha ilgi çekici ve sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Endüstriyel iç mekanların giderek popülerleşmesi beraberinde bir çok farklı tasarımın ortaya çıkardı. Bu tarzın doğallığında önemli rol oynayan açıktaki tesisat boruları aydınlatmalara farklı bir bakış açısı kazandırmış durumda. Endüstriyel boru aydınlatma modelleri arasında siyah ve metal renkler öne çıkıyor fakat eskitme bakır uygulanmış tasarımlarda oldukça ilgi çekici bir görsel ortaya çıkarmış.Endüstriyel Boru Aydınlatma Modelleri 2020

Boru aydınlatmalar modern endüstriyel ve rustik iç mekanlar için hem şık bir aksesuar görevi hemde dekoratif bir aydınlatma elemanı  görevini görüyor. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip, salon, yatak odası, banyo, antre gibi alanların yanı sıra, ofis ve cafe dekorasyonu içinde şık bir seçenek.

lambader modelleri 2020
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Endüstriyel Aydınlatma Modelleri 2020

Günümüzde modern tasarımları seviyoruz, aynı zamanda endüstriyel...

Endüstriyel boru aydınlatmalar genelde e27 duy ile üretiliyor, yani standart lambalar kullanılıyor. Ancak bu tarz bir aydınlatmada edison rustik lambalar ile daha ilgi çekici ve estetik bir görünüm ortaya çıkıyor. Tasarımlarda anahtarlı uzun kablolar kullanılmış, ayrıca dekor amaçlı bazı tasarımlarda renkli vanalar ile tasarıma hareket kazandırılmış.

Galerimizde ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bir çok farklı endüstriyel boru aydınlatma modeli hazırladık. Tasarımlara bir çok alış veriş sitesinden rahatça ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close