Faydalı Bilgiler

Yaşam Alanınızdan En İyi Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Evinizi Dönüştürecek DetaylarEv ortamını sosyal ortamlardan daha çok seven birisi iseniz evinizi dönüştürerek daha konforlu ve keyif alınabilen bir alan haline getirebilirsiniz. Böylece duvarlar üstünüze geliyormuş gibi hissetmez, her anınızda huzur dolu olursunuz. Sizin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak için evinizde bulunan her alanı akıllıca düzenleyebilirsiniz. Ev sinemasından spor alanına kadar her türlü sosyal ortamı evinize taşıyabilirsiniz.

Spor Salonunu Evinize Getirin.

Bir antrenman sadece form tutmakla ilgili değildir, aynı zamanda zihninizi formda tutar. Kendi ev jimnastik salonunuzu oluşturmak, size kaostan uzaklaşmak ve sağlığınıza odaklanmak için mükemmel bir alan sağlayabilir. Spor salonu kendi garajınızdayken tüm bahaneler pencereden dışarı çıkıyor. Üstelik yapacağınız bu küçük bir yatırım, sizi aylarca spor salonu üyeliğinden de kurtaracaktır.

Çok kapsamlı ve karmaşık düşünmenize gerek yoktur. İster sadece bir yoga matı ve birkaç kettle bells, ister tam donanımlı bir ağırlık sehpası olsun, önemli olan sizin için neyin işe yaradığıdır.

kendi ev spor salonunu yap
kendi ev spor salonunu yap

Mutfak Adası ile Özel Bir Alan Oluşturun.

İster her sabah işten önceki kısa bir veda, ister yıllarca hatırlayacağınız bir randevu gecesi olsun, mutfağınızda pek çok anı yaşanır. Bir mutfak adası alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak, alanınızın her santimini kullanmanın ve onu gerçekten evinizin merkezi haline getirmenin harika bir yoludur.

Mutfak adası sadece ekstra yüzey alanı değil, aynı zamanda bir ev ödevi istasyonu veya dinlenmek için kahve köşesidir.mutfak lokanta fikirleri
mutfak lokanta fikirleri

Sinema Köşenizi Oluşturun.

Tatlı paketinin hışırtısı, patlamış mısırın çıtırtısı, kol dayama savaşı, sinemaya gitmeyi kim sevmez ki? Filmleri kendi evinize getirmemeniz için hiçbir neden yok. Kanepeyi minderlerle doldurun ve sizi rahatlatmak için örtüler, atmosfer için biraz yumuşak aydınlatma seçin ve kendinizi filmlere kaptırmak için en sevdiğiniz film afişlerinden bazılarını çerçeveleyip asın.

Netflix ve sakin olun
Netflix ve sakin olun

Banyonuza Yapacağınız Dokunuşlar İle Özel Hissedin.

Banyo kapısını kilitlemek ve gününüzü yansıtmak için birkaç huzurlu an ayırmak, dolu bir evde bazen zordur. Stresi unutun, ayaklarınızı uzatın, yorgun gözlerinizi kapatın ve kendi spa tarzı banyonuzla buharın içine dalın. Yağışlı bir duş başlığı, lüks bir dokunuş katabilir veya bir jet air spa küveti ile harika bir dinlenme alanı oluşturulabilir. Kokulu mumlar gibi birkaç dokunuş ve havayı ayarlamak için yenilenmiş banyo aydınlatması bile sakin ve rahat hissetmenize yardımcı olabilir.

lüks banyo fikirleri
lüks banyo fikirleri

Fotoğraf galerimizden diğer önerileri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close