Ev Dekorasyonu

Sonbahar Evleri İçin Harika Renk SeçimleriDuvarlarınız için oluşturulan lüks boya kaplamaları ve karakterislik renkler son zamanlarda dikkat çekmektedir. Bizde makalemizde bu renklerin kullanıldığı duvarları ve dekorasyon örneklerini sizler için paylaşıyoruz. Umarız sizlere ilham olarak harika dekorlar oluşturmanıza yardımcı olurlar. Bu renkler arasında derin cezbedici maviler ve canlı yeşillerden büyüleyici ve narin pembelere kadar, bir çok yeni renk tonu vardır. Yeni renkler size ilham verecektir.

İnce nötr renklerden cesur parlak renklere ve derin, dramatik gölgelere kadar kullanabileceğiniz pek çok renk seçeneği vardır. Açık narin pembesi, bir çok bahçıvan ve doğa severler tarafından sevilen yeşil tonlar, lüks derin gece mavisi gibi seçenekler mevcuttur. Her rengin dokunuşu ve odaya kattığı hava farklıdır.

Mavinin Etkileyici Tonları

Koyu mavi ve mavi tonlarında hazırlanmış olan bu yatak odasında kullanılan renk atmosferik ve baştan çıkarıcı bir his vermiştir.

Koyu mavi tonları
Koyu mavi tonları

Koyu gri duvar odaya derinlik katarken, şarap kırmızısı geçiş alanı farklı bir boyuta geçiyor hissi yaratıyor. Soğuk olmayacak rahat bir his yaratmak için sadece altta yatan gri bir ipucu ile topraklı bir ton. Rahat bir görünüm için Jitney ve doğal kumaşlarla eşleştirmeyi deneyin.

Karışık tonlar
Karışık tonlar

Narin pembe tonu odanın duvarlarında kullanılarak odada nötr rengin ferah etkisi artırılabilir. Vintage buluntular veya endüstriyel aksanlarla birlikte özellikle iyi görünüyor, bu nedenle geleneksel ve modern şemalarda iyi çalışıyor. Hafif bir renk dokunuşu için tavanda deneyebilirsiniz.Pembe tonları
Pembe tonları

Kullanılan geçişli duvar renkleri iki boyut katmış oluyor. Mavinin koyu ve açık tonları sonbahar dekorasyonunda ortama oldukça etkileyici bir etki katıyor.

Mavi tonları
Mavi tonları

Yeşilin çok açık bir tonu duvarlarda kullanılarak oda daha aydınlık bir hale getirilebilir. Birçok genç bahçıvan ve doğa sever tarafından sevilen kağıt gibi kanatlı tohumlardan ilham alan eğlenceli bir yeşildir. Özellikle sabah ışığında, iyimser ve canlı bir gölge.

Bewerlhy
Bewerlhy

Mavinin açık bir tonu ve açık pembe bir arada kullanılarak odanın alt ve üst kısımları arasında derinlik farkı oluşturulabilir.

mavi pembe tonları
mavi pembe tonları

Fotoğraf galerimizden ayrıntılı olarak renk tonlarını inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close