Mutfak DekorasyonuRetro

Retro tarz mutfaklar ile modern dekorasyonlar 2018Mutfak, birkaç yıl içinde eski stillere gelme riskinin yüksek olduğu odalardan biridir. Retro tarz mutfaklar ile modern dekorasyonlar seçtik.

Günümüzde mutfak dolapları çok hızlı gelişen teknolojik şekillerde tasarlanıyor ve mutfak aletleri çok çeşitli modellerde karşımıza çıkıyor. Ama sizde eski tarzlara özlem duyuyor ve daha sıcak bir atmosfer istiyorsanız tekrar popüler olan retro mutfak dekorasyonuna geçiş yapabilirsiniz.

Retro tarz mutfaklar ile modern dekorasyonlar 2018

Eğer sizde mutfağınızı değiştirmek ve retro bir his vermek isterseniz seçtiğimiz retro tarz mutfaklar size fikir verecektir. Sadece mutfak aletlerini değiştirmeniz gerekmez ayrıca masa ve sandalyeler ile de retro tarzı mutfağınıza getirebilirsiniz.  Retro tarzı dekor için mutfak tekstil ürünleri de ucuz ve harika bir yol .

retro tarzı modern mutfaklar 2018 2019
retro tarzı modern mutfaklar 2018 2019

Retro tarzı dekor yapmak için, klasik Smeg buzdolabı veya emaye demir mutfak ve anneannemizin sahip olduğu aksesuarlar gibi geçmişin havası olan bazı cihazlardan daha iyi bir şey yoktur . Ve yıllarca çok iyi dayanan beyaz fayanslar.Bakınız: Retro Tarz Ev Dekorasyonu Fikirleri

Retro tarzı uygulamak için kentsel mutfaklarda,  hem rustik hemde güçlü ve parlak renklerle 50’li ve 60’lı, Amerikan evlerini örnek alabilirsiniz veya mutfaklar siyah beyaz ve ahşap detaylar, raflar ve resim, saatler gibi bazı dekoratif aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Ancak mutfağınızın yarım yüzyıl öncesine benzemesini istemiyorsanız, o zaman ona modern bir dokunuş vermek ve ona yüzyılın konforunu vermek zorundayız. Diğerlerinin yanı sıra modern tabureler, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, elektrikli fırın. Olasılıklar sonsuzdur.

Bu şekilde bir çok retro mutfaklar elde edebiliriz ama pratik , işlevsel ve asla stilden çıkmayacak şekilde.

Retro tarz mutfaklar 2018 2019

Bir önceki yazımız olan Küçük yemek odaları için ilham kaynakları başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, küçük odalar ve küçük yemek odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close