AydınlatmaDuvar DekorasyonuEv Dekorasyonu

Neon Işıklar ile Dekorasyonunuza Renk KatınEvler insanların kendilerine özel olarak dekore ettikleri ve sahiplerinin karakterlerini, hayata bakış açısını yansıtan yerlerdir. Sizin tarzınız, stilinize yansır ve eviniz bu yönde dekore edilir. Eğer evinizde daha dikkat çekici ve renkli alanlar istiyorsanız, sizin için oldukça güzel bir fikrimiz var. Neon ışıklar ve led ışıklar ev dekorasyonunda iç dekorasyon ve dış cephe dekorasyonunda size aradığınız görsel etkiyi sağlayacaktır. Oturma odanız, salonunuz, balkonunuz ve yatak odanız… İstediğiniz her yerde bu ışıkları kullanabilirsiniz.

Evinize girdiğinizde günün yorgunluğunu atarken sevdiğiniz ve kendinizi rahat istediğiniz bir ortamda olmak istersiniz. Bu kesinlikle hak ettiğiniz ve olması gerekendir. Günün stresinden arınırken ruh halinizi düzeltebileceğiniz bir ortam için neon ışıkların renkli dünyasını tercih edebilirsiniz. Bu ışıkları sevdiğiniz yazılar, şekiller olarak kullanabileceğiniz gibi sadece aydınlatma amaçlı tavana ve eşyaların kenarlarına yerleştirebilirsiniz.

Tavanlarınızı Neon ve Led Işıklar İle Renklendirin.

Salonunuzun tavanına yerleştireceğiniz ışıklandırma sistemi ile evinizi renklendirebilirsiniz. Seçeceğiniz renkler neon tonlarından olabilir. Ancak daha sakin bir ışıklandırma istiyorsanız, beyaz tercih edebilirsiniz. Akşamları sadece bu ışıkları yakarak, ailenizle daha hoş bir ortamda sohbet edebilirsiniz.

Tavanlarınızı Neon ve Led Işıklar İle Renklendirin
Tavanlarınızı Neon ve Led Işıklar İle Renklendirin

Duvarlarınıza Sevdiğiniz Yazıları Yazın.

Işıklandırma dendiğinde sadece evi aydınlatmak amacıyla kullanılanlar gelir ancak neon ışıklar ile duvarlarınıza sevdiğiniz şekilleri yada yazıları çizebilirsiniz. Havalı ve renkli bir ortam oluşturmak için güzel bir fikirdir. Renkli yazılarınızı duvarınızın renginde seçebileceğiniz gibi, kontrast renklerden de seçebilirsiniz.Duvarlarınıza Sevdiğiniz Yazıları Yazın
Duvarlarınıza Sevdiğiniz Yazıları Yazın

Dış Cephede Neon Işıklar Kullanabilirsiniz.

Sadece evinizin içinde değil, dış cephesinde de neon ışıkları kullanabilirsiniz. Eviniz insanların ilgisini çekecek ve renkli bir görüntü yakalayacaksınız. Sarı, pembe, mor, yeşil gibi neon tonlarında ışıklar seçerek gösterişli ve renkli bir eve sahip olursunuz.

Dış Cephede Neon Işıklar Kullanabilirsiniz
Dış Cephede Neon Işıklar Kullanabilirsiniz

Galerimize göz atarak neon ışıkları nerelerde kullanabileceğinize dair fikir sahibi olabilirsiniz. Bu güzel fotoğraflarda size ilham olabilecek ayrıntılara rastlayabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close