Duvar Dekorasyonu

Yeni bir ev için boya rengi seçmek

Yeni Bir Ev Yaratmak İçin Boya Renkleri Nasıl SeçilmeliYeni bir ev için boya rengi seçmek, evinize karakter eklediği için en önemli adımlardan biridir. Kelimenin tam anlamıyla sıradan açık bir renk seçerseniz, eviniz şekilsiz ve düz görünür. Bununla birlikte, çok koyu tonları seçerseniz evinizi kapalı ve basık gösterebilir. En iyi renkler, evinizin özelliklerini vurgulayan ve stilini artıracak renklerdir.

Yeni bir ev için boya rengi seçmek

Salon için renkleri seçin
Salon, evin en önemli yerlerinden biridir, çünkü burası insanları memnuniyetle karşılamak isteyebileceğiniz yerdir. Salon için renk seçeneklerini tararken, şık, sıcak ve pratik renkleri düşünün. Bir şema oluşturmak için iki renk seçebilir veya nötr renkler uygulayabilirsiniz. Sarı ve mavi, klasik bir görünüm elde etmek için kullanılabilir veya duvarlar, kan kırmızıya boyanmı olabilir. Burası hayal gücünüzün vahşileşmesine izin verebileceğiniz alan.

Mutfak için renk seçin
Mutfak, birlikte güzel vakit geçirmek için arkadaşlarınız ve aileniz için evinizin en iştah açıcı odası. Mutfağın renkleri, her gün ilham alacağınız ve toplumsal ruhu teşvik edecek şekilde olmalıdır. Elle boyanmış kiremit duvar kağıdından yakut kırmızısı buzdolaplarına kadar, mutfaktaki renkler klasikten sanatsala kadar değişebilir. Kromatik ve beyaz bir düzen doğal ve zevkli olup odanın net ve modern görünmesini sağlayacaktır. Alternatif olarak, göze çekici bir görünüm için tamamlayıcı bir renk şemasıyla monokromatik bir şema veya deneme için tek bir rengin birden fazla tonunu seçebilirsiniz.Ayrıca Bakınız: İlham Veren 25 Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyonu  

Yatak odasındaki renkleri seçin

Yatak odası, azami bir rahatlama elde etmek isteyen kişisel bir geri çekilme olarak hizmet eden özel bir alandır. Bu oda için renkler iç mekanınızı yansıtmalıdır ve her girişinizde en sevdiğiniz renklerini yayan en rahat olduğunuz yer olmalıdır.Modern ve şık bir yatak odası nötrlerin katmanlanmasıyla oluşturulabilirken dramatik bir oda kırmızı ve pembe renklerle oynanarak yaratılabilir.

Banyo renklerini seçme
Banyo, sizin için kutsal alan olacak, dünyanın kargaşasından uzakta bir geri çekilme. Denizi yansıtan sulu renklerle rahatlatıcı ve stressiz bir spa banyosu yaratabilirsiniz. Alternatif olarak, pastellerin tonu da her sabah biraz enerji enjekte etmek için seçilebilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close