AksesuarCountry

Fransız Country Stil Ayna ModelleriTaşralarda her ülkede kendine has dokular ve dekorasyon öğeleri kullanılır. Fransız taşrasının güneyinde diğerlerinden farklı olarak işin içine turizm girmiştir ve bu yüzden taşra ortaya diğerlerinden farklı bir Fransız country stili çıkmıştır.  Yoğun renkler, parlak ve göz alıcı ışıklar ile muhteşem ve özel bir stildir. Fransa taşrası büyük lavanta tarlalarıyla bir çok alanda ilham kaynağı olmuştur. Fransız stilini artık sadece bu bölgelerde değil dünyanın bir çok yerinde görebilirsiniz. Mobilyalarda ve dekoratif aksesuarlarda Fransız esintisi görmeniz mümkündür. Samimi, davetkar ve sıcacık bir ortam oluşturabilirsiniz. Üstelik romantik bir hava beraberinde gelecektir. Makalemizde sizler için Fransız Country Stil Aynalardan bahsedeceğiz. Birbirinden güzel kullanım örnekleri ile bu güzel stili evinize nasıl taşıyabileceğinizi göreceğiz.

Fransız Country Stil Ayna Modelleri
Fransız Country Stil Ayna Modelleri

Fransız Country Stili Aynalar ile Taşra Evi Havası.

Bu coğrafyayı bilenler mutlaka Fransız kır evinde yaşamayı hayal etmişlerdir. Ancak bulunduğunuz yerde böyle bir istek her zaman mümkün olmayabilir. Hali hazırda yaşadığınız evde birkaç dekoratif aksesuar ile bu güzel taşra evlerinin havasını evinize taşımanız mümkündür.  Motifleri ve ortama kattığı hava ile romantik bir odaya sahip olabilirsiniz.Fransız Country Stili Aynalar ile Taşra Evi Havası
Fransız Country Stili Aynalar ile Taşra Evi Havası

Varaklı ve Gösterişli Modeller.

Altın kaplama ve varaklı modelleri olduğu gibi, eskitilmiş ahşap görünümleri de mevcuttur. Gri, beyaz ve altın renkleri daha yaygındır. Ancak farklı renkler ile varaklanmış modellerini de görmeniz mevcuttur.

Varaklı ve Romantik Modeller
Varaklı ve Romantik Modeller

Rustik ve Romantik Fransız Ayna.

Evinizin her alanında bu harika aynaları kullanmanız mümkündür. Salon, mutfak, koridor, yatak odası gibi aklınıza gelebilecek her alanda oldukça güzel duracaktır. Rustik malzemeden yapılan romantik ve sade bir model ile mutfağınızı aşağıdaki gibi Fransız kır mutfaklarına döndürebilirsiniz.

Rustik ve Romantik Fransız Ayna
Rustik ve Romantik Fransız Ayna

Fotoğraf galerimize göz atarak kullanım alanlarını ve nasıl kombinleyebileceğinizi görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close