Salon DekorasyonuTavan Dekorasyonu

Salon tavan dekorasyonu 2020 modern trendlerTasarımcılar, 2020 yılında salon tavan dekorasyonu için ne öneriyor? Salon tavan dekorasyonu 2020 modern trendler 

Salon ve oturma odaları için asma tavan dizaynı hala çok popüler. Bunun yanı sıra tavanda aydınlatma fikirleri için bir çok seçenek var.

Asma tavan yapısı, çağdaş iç tasarım ve  dekorasyonda kullanılan trend bir yapıdır. Günümüzde tavan tasarımlarında yaygın olarak kullanılır.

Tavandaki ışık nötr tonlarda olmalı, bu salonun daha geniş, daha aydınlık ve daha ferah olmasını sağlar. Desenleri veya parlak renkleri kullanmaya karar verirseniz – onları küçük bir yerde vurgulayın böylece oda kötü görünmez.Bölmeler mükemmel bölünmüş alan çok seviyeli tavanlara izin verir. Örneğin, tavanın çıkıntı salondaki koltuğa  veya altındaki masaya mükemmel bir şekilde odaklanacaktır.

DAHA FAZLA: Evin Her Odası İçin Tavan Aydınlatmaları 2020

Parlak, ayna ve vernikli yüzeyler, 3d alanın etkisini yaratarak dağılır.

Düşük bir oda için kenarlara monte edilmiş LED şeritlerle birlikte tek renkli hafif alçıpan tavan tasarımı idealdir. Böyle bir illüzyon görsel olarak tavanı kaldırıyor.

Ahşap veya astarla kaplı, yalın tavan tasarımı, hafif mobilyalarla birlikte iç mekanın doğallığını, zenginlik ve rahatlığını verir.
Duvarlar şık kaplaması buzlu bir tavanla mükemmel şekilde eşleştirilebilir

Salon tavan dekorasyonu 2020 modern trendler

Bir önceki yazımız olan Salon duvar dekorasyon fikirleri 2020 başlıklı makalemizde 2020 duvar dekorasyon fikirleri, 2020 salon duvar dekorasyonu ve 2020 salon duvarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

2 thoughts on “Salon tavan dekorasyonu 2020 modern trendler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close