Ev Dekorasyonu

KÜÇÜK ALANLARA STIL VEREN 5 EV DEKORASYON İPUCU

Bu dekor fikirleri ile küçük alanlarınızı en üst düzeye çıkarın.Bir evi dekore ederken, alanı açmaya yarayan çok sayıda ayna ve işlevselliği en üst düzeye çıkaran satın alabileceğiniz çok amaçlı farklı farklı mobilyalar var.Ev dekorasyon stilinize karar vermeden önce neleri kullanıp nelerden vazgeçeceğinize karar verin.İster yeni bir yere taşınırsınız veya kendi mekanınızı yenilemek istersiniz, süreç yaratıcı bir şekilde oldukça eğlencelidir. Bunun için, klasik dekorların önüne geçen bazı tasarım ipuçlarına ihtiyacınız var .

Tüm evi, renkli ve modern bir havaya dönüştürdükten sonra, her metrekarenin çarpıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

DAHA FAZLA :Küçük mutfaklar için 12 dekor fikri

SIFIRDAN BAŞLAYIN.

Senelerdir topladığınız ve evden eve getirdiğiniz önemsiz şeylerin hepsini temizleme zamanı . Özellikle gençlik dönemlerinizden getirdiğiniz  parçaları ve mobilyaları elden çıkarmanız önemlidir. Artı olarak elde edebileceğiniz tüm alana ihtiyacınız var .Ev dekorasyon stilinize karar verip işinize yaramayan ve yer kaplayan eşyalardan kurtulun.

GÜNLÜK RUTININIZ HAKKINDA GERÇEKÇI OLUN.

Aslında yemek odasında yemek yiyor musunuz yoksa kahvaltı barınız hepsini karşılıyor mu? Yaşam alışkanlıklarınızın gerçekleri hakkında pratik olmalısınız , böylece her odanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.HER ODAYA AYRI BIR RENK ŞEMASI VERIN.

Evinizde yalnızca çalışacak birkaç oda varsa, her birine kendine has bir kişilik kazandırın. Belirli renk düzenleri ile başlayın , bu nedenle bir odadan diğerine geçtiğinizde, her alan duvarlardan dekora kadar farklı hissettirir.
Salon, kırmızı, limon sarısı, lacivert ve Fransız mavisi ile cesur ve doymuş renklerde olabilir.Bu şekilde daha modern ve eğlenceli hissettirebilir.  Mücevher tonlamalı yatak odası koyu turkuaz ve safir ile kremalı beyazlar ve metalik gümüş aksanlarının karışımı olabilir ve sonuç rüya gibi göz kamaştırıcıdır.

DOĞRU BÜYÜKLÜKTE MOBILYALAR SATIN ALIN.

Küçük bir alan için doğru ölçekte mobilyalar satın almalısınız.  Bu, bir çok ölçüm, düşünceli  ev planlaması ve bir odada en iyi akışın nasıl oluşturulacağı konusunda bir anlayış gerektiriyor.
Küçük mutfaklar  ilave bir oturma için uyumlu büyüklükte bir bank  katılarak rahat bir yemek köşesine dönüşebilir.

DAHA FAZLA  :Küçük Yatak Odaları İçin 5 Etkili İpucu

ÇOK FONKSIYONLU PARÇALAR ANAHTARDIR.

Küçük alan ev dekorasyon fikirlerini zaman zaman duymuşsunuzdur , mekandan tasarruf etmek için çok işlevli parçalara yatırım yapmalısınız . Ancak elinizdekiyle çalışarak bunu yapmanın birkaç yolu vardır.
Örneğin; raflı dolabın duvara eklenmesi veya ayakta duran bir lambader yerine duvara monte edilmiş aydınlatmalar seçmek gibi.  Ayrıca bu küçük detaylar evinize bir miktar karakter katar.Kelimeler

2 thoughts on “KÜÇÜK ALANLARA STIL VEREN 5 EV DEKORASYON İPUCU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close