FeminenOfis Dekorasyonu

Feminen Home Ofis Dekorasyon FikirleriFeminen dokunuşlar ev dekorasyonlarından sonra ofis mobilyalarına da değmeye başladı. Böylece bu tarzdan hoşlanan kadınların kendilerini daha iyi hissedecekleri bir çalışma ortamı ortaya çıktı. Evden çalışan freelancer hanımlar için birbirinden feminen ve iç açıcı ofis mobilyalarını evde nasıl kullanabileceklerine dair örnekler sunacağız. Küçük bütçelerle yapılabilecek harika ipuçları yakalayabilirsiniz. Home ofis çalışma alanınızı oluştururken yaş, zevk, evdeki diğer üyeler gibi etkenler tercihlerinizi oluştururken farklılıklar oluşmasını sağlayacaktır. Bekar bir kadın daha cesur ve bol dekoratif unsurlu çalışma masası düzenlerken, çocuklu bir kadın daha sağlam ve az dekorlu tercihler yapacaktır. Ancak ortak nokta bu seçimlerin feminen çizgide, zarif ve göz alıcı olmasıdır.

Ankastre Çalışma Masası ve Kitaplık

Bulunduğu ortama sabitlenen mobilyalar ve dolaplar çalışma alanınızı oldukça pratik ve kullanışlı bir hale dönüştürür. Kitap rafları ve dolaplar fazladan depolama alanı sağlarken şık bir görünüm yakalamanıza da yardımcı olur. Tercih edeceğiniz tonlar pembe, beyaz olmalı. Feminen dekoratif unsurlardan faydalanarak bütünleştirdiğiniz çalışma alanınız oldukça feminen ve zarif görünecek.

Ankastre Çalışma Masası ve Kitaplık
Ankastre Çalışma Masası ve Kitaplık

Pembe Halı

Pembe ve desenli bir kilim tercih ederek cesaretinizi ve feminen yanınızı ortaya koyabilirsiniz. Pembe ve beyazın uyumlu bir şekilde kullanılması ve altın detaylar katılmasıyla oldukça feminen bir çalışma alanı ortaya çıkabilir. Alışılmışın dışına çıkarak çalışma masasını odanın ortasına yerleştirmek daha ferah bir ortam sağlamış. Dosya klasörleri ve Osmanlı tarzı depolama alanı olabilen puf depolama konusunda yardımcı olurken zarafeti elden bırakmamayı başarmış. Duvar dekorasyonu ve yastıkta kullanılan altın detaylar ise feminen çizgiyi zenginleştirmiş.

Pembe Halı
Pembe Halı

Altın Metal Vurgular

Altın varaklı masa ayakları, dekoratif unsurlar ile kombinlenerek oldukça lüks ve zarafet dolu bir çalışma alanı oluşturmuş. Suni kürk ile feminen hava başarılı bir şekilde katılmış. Minimalist ve feminen stilin birleşimi denilebilir.Altın Metal Vurgular
Altın Metal Vurgular

Pembe Ofis Koltuğu

Çalışma odanızın en çarpıcı ve feminen parçası neden koltuğunuz olmasın. Bel sağlığınızı da dikkate alarak seçeceğiniz pembe ofis koltuğu ile çalışma alanınızı rahat ve istediğiniz tarzda dekore edebilirsiniz.

Feminen Home Ofis Dekorasyon Fikirleri
Feminen Home Ofis Dekorasyon Fikirleri

Pembe Perdeler

Perdeler önemli detaylardır. Çalışma alanınızı siyah ve beyaz ağırlıklı dekore ettikten sonra feminen dokunuşu perdelerinizle yapabilirsiniz. Tabi ki bu örnekte tablo, vazolardaki çiçekler, halı ve yastık gibi detaylarla oldukça zarif dokunuşlar yapılmış, Ancak perde vurucu nokta olmuş. Toz pembe perde seçerek sıcacık ve kadınsı dokunuş yapılmış.

Pembe Perdeler
Pembe Perdeler

Fotoğraf galerimize göz atarak bu zarif home ofis örneklerini inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close