Ev Dekorasyonu

Küçük Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri 2020

Küçük Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri 2018 2019 - Modern, Küçük ve Akıllı DairelerKüçük stüdyo daire dekorasyon fikirlerinin tam listesini oluşturduk. Çünkü bu yerlerin sahiplerine hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanmaları hakkında alışılmadık çözümler bulmaları  için ilham vermek ve teşvik etmek istedik. Deneyimimiz, kompakt yaşamanın, özellikte ileri ki yıllarda daha güçlü hale gelecek küresel bir eğilim olduğuna inanmamızı sağlıyor. Gittikçe daha fazla insan büyük mega kentlerde  yaşamak ve küçük stüdyo daireleri   evlerine getirmek istiyor. Ve gelecekte bu eğilim insan sayısını artıracak ve yaşanabilir alanı azaltacak, böylece konutlar daha küçük hale gelecektir.

Küçük Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri 2020

Böyle küçük sınırlı  mekan düzenlemelerinde tamamen işlevsel ve konuksever bir ev oluşturmak için, kutunun dışında cesur  bir yol  gerektiren önemli gelişmeler yapılır. Mesleki tasarımcıların ve tanınmış mimarların bu zor işi nasıl üstesinden geldiğini görmek için burada bizimle farklı dekorasyon fikirlerini keşfedebilirsiniz. Stüdyo dairenizi tasarlayıp dekore ederken düşüncelerinizi ve alışılmadık yaklaşımlarınızı kullanabilirsiniz. Bu, sonunda küçük, modern ve zekice bir eve sahip olmak için her santimetrenden en iyi şekilde ne kadar başarılı bir şekilde yararlanabileceğinizi keşfetmek için mükemmel bir yoldur.

Uyku ve saklama bölmeleri için özel bir ünite oluşturma

Sınırlı yaşam alanıyla karşı karşıya kaldığımızda akla ilk gelen şeylerden biri de bütün eşyalarımızı nereye koyacağımız. Burada, dolaplar yaratmak ve saklama alanı sağlamak için merdivenlerin altında gerekli alanı sağlayan yüksek bir yatağa sahip olarak muhteşem bir dahiyane çözüm oluşturabilirsiniz. Odanızda gizlilik sağlayan kayan paneller ve yan tarafta tam yükseklikteki dolaplar bu modern ve akıllı tasarımın resmini tamamlıyor. Şık ve fonksiyonel birim, modaya uygun koyu renklerde kararlaştırıldığından, herhangi bir küçük mekân sahibi için “olmazsa olmaz” bir seçenek olabilir.

Renk ayrımı – ikinci seviyeyi farklı bir tonlamada boyayın

Mekanı görsel olarak ayıran şık ve karakteristik duvar unsurlarıyla ön planını boyamak, yatak alanının ayrı bir dünya olduğuna inanmaktadır. Küçük dairelerin tasarım bileşimi, odanın konseptinin ikiliği üzerine kurulabilir. Örneğin alanın tavanını vurgulayan derin zengin yeşil duvarlar ve iç mekan tasarımının geri kalanı ile vahşi bitki seçimi ile yatak odasını ayırır. Bu benzersiz ve sanatsal bir yaklaşımdır. Bu renk kompozisyonu zengin vurguları ve ayrıntıları ile neredeyse mistik bir görsel etkiye sahiptir.

DAHA FAZLA: Alan Kazandıran Dekorasyon FikirleriYatağı yükseltin ve altına kendinize daha fazla yer açın

Renk ve alan aydınlatma özellikleri olarak projeler yapılabilir.  Dar daire sorunları için genç, dinamik ve çağdaş  çözümler bulabilirsiniz. Özel yapı ünitesi, basit çizgilerde ve parlak, geniş bir beyaz tahta, geniş masa ve  bilgisayar masası ile tamamlanmış rahat çalışma alanı ve tabii ki depolama ünitelerinin zekice gizli bölmeleri ile yükseltilmiş yatak platformunu düşünebilirsiniz ve ilave misafir yatağı olabilir.

Dinamik ve esnek alan ayırımını sağlamak için Katlanır Cam Duvarları kullanın

Eski bir küçük dairenin restorasyon projesindeki dramatik alan kompozisyonu , malzeme paletindeki dinamik kontrastlar, dokusal ve renk kombinasyonlarıyla elde edilebilir. Havadar zarafet ve siyah metalden oluşan dinamik modern bir ipucu.  Cam kapılar kombini, küçük dairenin iç tasarımında esneklik getiriyor. Pürüzsüz yeşil yüzeylerin, beton zeminlerinin, siyah metal detayların ve şık mobilyaların, eski kırmızı tuğlaların ve yumuşak tekstillerin sıcak varlığı ile değişimi harika, küçük bir kapalı alan dekorasyonu için ilginç ve zengin bir çözümdür.

Kayar merdiven – Gerekirse gizlenebilir veya harmanlanabilen hareketli elemanlar

Ortalama olarak uyku alanı sadece günde sadece birer defa kullanılır, bu nedenle hareket edebilmek için yatak nişine giden merdiven ve günlük aktiviteler için alanı boşaltmaya gerekli olan oldukça akıllı bir çözümdür. Rahat ve fonksiyonel bir küçük alan tasarımının  muhteşem projesi. Çatı katlarında ahşap kullanılarak davetkâr ve sıcak bir şekilde tasarlanmış esnek bir tasarım oluşturulabilir. Pürüzsüz beyaz yüzeylerin ve tabanın klasik kombinasyonu, siyah çerçeve ve ahşap aksanlarla her zaman yeni bir stilde kalır.

Ayrıca Bakınız KÜÇÜK ALANLARA STIL VEREN 5 EV DEKORASYON İPUCU 

Katlanabilir duvar yatağı ile birlikte hareket ettirilebilir duvar

Bu yüksek teknoloji ürünü katlanabilir yataklar  dinamik bir çözümdür. Modern kent yerleşimleri için çok fazla boş alan sağlar. Bir evin uyku, mutfak, oturma odası, banyo, yemek alanı gibi tüm temel alanlara ev sahipliği yapabilen küçük daireler harika şekilde dekore edilebilir. Taşınabilir duvar (yatak veya kanepeden kullanılabilen 180 derece döndüren TV birliğini fark etmeye değer) gizli klozet, çekmeceli çekmeceler ve giyim eşyalarıyla dolu olabilir ve tamamen genişletildiğinde büyük bir katlanır yatak için yer açar.  Zeki , düzenli ve teknolojik olarak ileri derecede bu fikirler heyecan verici bir çözüm.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Küçük Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close