Duvar Dekorasyonu

Dekoratif Ledli Kanvas Saatler ve Tablolar

Tarzınıza ve zevkinize uygun ledli kanvas saatler ve tablolar ile yaşam alanlarına renk katabilirsinizSon dönemde büyük ilgi gören dekoratif ve modern görünümleri ile farklı tarzlara ve zevklere hitap ediyor. Ledli kanvas saatler ve tablolar uygun fiyatlar ile öne çıkan yapı marketlerde satışa sunulmuş durumda. Ledli kanvas saatler evinizde yada ofisinizde modern ve dekoratif bir aksesuar olarak tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında.

Tarzınıza ve zevkinize uygun ledli kanvas tablolar ile yaşam alanlarına renk katabilir, duvar dekorasyonuna şık bir detay ekleyebilirsiniz. Ledli kavnas saatler ve tablolar ilgi alanınız ne olursa olsun kesinlikle aradığınızı bulabileceğiniz bir ürün yelpazesinden oluşuyor diyebiliriz.

Dekoratif Ledli Kanvas Saatler ve Tablolar

Yüzlerce farklı renk ve desen , farklı ilgi alanlarına göre hazırlanmış yüzlerce farklı tasarım bulabilirsiniz. Şehir manzaraları, farklı objeler, arabalar, sanatsal çalışmalar ile renkli ve dekoratif bir tasarıma sahipler.

Merak edenler için ledli kanvas saatler ve tablolar hakkında biraz detay verelim. Yüksek çözünürlükte baskılar ile hazırlanan ledli kanvas tablolar, renklerin kolay solmaması için üzerine vernik ile katmanlar oluşturuluyor. Ayırca kanvas tablo üzerinde bulunan ledli ışıklandırma sistemini aç kapat düğmesi ile istediğiniz zaman ışıklı , istediğiniz zaman sadece tablo olarak kullanabilirsiniz.Led Işıklı Kanvas Saat ve Tablo Modelleri

Ayrıca ledli kanvas tablo modelleri üzerinde yer alan saat mekanizması sessiz çalışan akar saat mekanizması ile daha kalite ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Ledli kanvas saat ve tablolar üzerinde bulunan led aydınlatmalar çok az enerji harcadıkları için 2 adet kalem pil ile uzun süre rahatlıkla kullanabiliyor.

Ledli kanvas tablo saatleri evinizde her alanda kullanabilirsiniz. Oturma odaları, yatak odaları, çocuk odaları yada antreler için yüzlerce farklı alternatif modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yatak odası için romantik, oturma odaları için modern ve dekoratif, çocuk odaları için oldukça eğlenceli bir çok farklı boyutta ledli kanvas saat ve tablo modeli rahatlıkla bir çok ev dekorasyon satış sitesinde, veya büyük yapı marketlerde bulunabilir.

Sizler için hazırladığımız  birbirinden renkli ve canlı tasarıma sahip 2020 dekoratif ledli kanvas saatler ve tablolar arasından seçtiğimiz modeller ile baş başa bırakıyoruz..

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close