Salon Dekorasyonu

Kahverengi ve mavi salon dekorasyonları 2020Kahverengi ve mavinin harika bir kombinasyon olmadığını kimse iddia edemez. Bu iki rengin birlikte oluşturduğu şıklığı, ancak onları harmanlayıp baktıktan sonra görebilirsiniz. Ayrıca birlikte çok doğal görünüyorlar!  Kahverengi ve mavi salon dekorasyonları 2020 yılında birçok tasarımcı tarafından etkileyici kombinasyonlar ile sunuldu. Sizde bunu denemek isterseniz, ana şey tonları dikkatle seçmek ve doğru oranlarda kullanmaktır. Nötr bej ve göz kamaştırıcı mavi ya da zengin kahverengi ve aqua – bu size ve iç mekanınıza kalmış. Bugün kahverengi ve mavi salonlara ve bunları uyumlu hale getirmenin yollarına bakacağız.

Kahverengi ve mavi salon dekorasyonları 2020

Seçtiğiniz mavi ve kahverenginin tonlarına bağlı olarak, modern, yazlık evi, modern , klasik, endüstriyel veya başka stilde bir odayı süsleyebilirsiniz . Nötr bir şey istiyor musunuz? Bej ve yumuşak kahverengi tonları tercih edin, yumuşak ama yenilenmiş bir görünüme ulaşmak için bazı mavi aksesuarları ve birkaç mavi yastık ekleyin. Dramatik fikirler mi arıyorsunuz? Lacivert tonları ile süsleyin ve ardından zengin kahverengi mobilyalar ve tekstiller ekleyin.

Daha fazla: Kahverengi İle Dekorasyon Örnekleri 2020Kahve Tonlarını Nasıl Seçmelisin

Öncelikle odanızın stiline karar verin: modern, minimalist, retro, yüzyıl ortası veya plaj. Nötr bej tonları neredeyse her tür oda için mükemmel bir yatıştırıcı zemin olur. Huysuz bir ortam arıyorsanız, zengin kahverengi tonları veya koyu kahverengi tercih edin. Kahverengi tonlar daha çok duvar, zemin ve mobilya için kullanılırken, mavi renk olarak vurgun olarak eklenebilir. Yazlık evlerden esinlenen odalar kahverengi ve mavi renkler ile şaşırtıcı görünüyor, zengin mavi tonları ve sakin kahverengi tonları, bej veya diğer nötrleri tercih edin.

Dekora Mavi Tonları Nasıl Eklenir?

Mavi rengi dekorda kullanırken dikkatli olun: yanlış bir gölge yaparsanız oda dekorunu değiştirebilir veya tatsız hale getirebilirler. Sakin bir bej rengi bir salona, sade bir vurgu duvarı, yumuşak mavi yastık ve aksesuarlarla süsleyin.  Zengin kahverengi ve lacivert dokunuşlar ile karamsar bir atmosfere sahip cesur bir oda yaratabilirsiniz. Şık mavi detaylar ve bir halı ile daha canlı bir oda yapın, en huzurlu kahverengi odalarda bile canlı görünür. Lüks görünümler arıyorsanız, lacivert veya göz kamaştırıcı mavi ve bronz bir deri mobilya ile  ahşap parçalarını seçin.

Ayrıca Bakınız: Sakinleştirici Mavi Koltuk Dekorasyon Fikirleri

Cesur bir kişiyseniz, odanın mavisini süsleyin ve sonra kahverengi tonları ekleyin. Kraliyet mavisinde sofistike bir alan yaratın ve bronz deri mobilyalar ekleyin ya da canlandırıcı bir su mavi detaylar kullanın ve bej mobilyalar ve dokunuşlarla yumuşatın.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Kahverengi ve mavi salon dekorasyonları 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close