Ev Dekorasyonu

Kahverengi Koltuklar ile Oturma Odaları: Süslemek için İpuçlarıBir mobilya mağazasında kahverengi koltuklar gördünüz ve çok sevdiniz, sadece almalısınız. Ama, oturma odanızın dekorunun sizin için uyumlu olmasını sağlamak için o güzel kahverengi koltuğa tam olarak ne ile dekore edebilirsiniz? Öncelikle kahverengi koltuklar ile oturma odaları ve dekorasyon örneklerini mutlaka inceleyin.Koltuğunuz neredeyse odanın en büyük mobilyası olacaktır (eğer kullandığınız büyük bir kitaplığınız yoksa), gözü kapalı bir şekilde ve en iyisini umarak mevcut bir oda tasarımına yeniden başlamayın.Güzel kahverengi koltuklarınıza tamamlayıcı bir renk düzeniyle sıcak bir karşılama yapın. Aşağıda size bazı kahverengi koltuk modelleri ile oturma odası dekorasyonu resimleri ile yardımcı olmaya hazırız.

Kahverengi Koltuklar ile Oturma Odaları

Evdeki bakır masa üstü lambalarından mutfaktaki bakır aksanlara kadar şu anda bakır metallere büyük bir eğilim var . Bakır küre kolye lamba, kahverengi deri kanepe ile harika göründüğünü söyleyebiliriz. Hem bu tonlar hem de parlaklığı kahverengi ile  uyum içinde görünür. Buna ek olarak, şık bir gri zemin, geçtiğimiz yıllarda kahverengi kanepelerin etrafında geleneksel bir yeri vardı ve krem ​​renkli duvar boyası ile daha modern görünüyor.

Eski modern bir oturma odasına bakıldığında, gri bir yer halısı ve kahverengi bir kanepe görsel olarak atmosferi soğutulabilir. Mermer iki kişilik kahve masaları görünümü tamamlıyor.

Toprak tonları, kahverengi kanepeler ile uyum sağlarken daima güvenli bir seçimdir ve çok etkili olabilir. Doğal renkli bir halı ve ahşap zemin kahverengi koltuklarla mükemmel bir başlangıç ve doğal yeşillikler şaşırtıcı kontrast sağlar. Duvarı ise beyaza boyamak iyi bir fikirdir, böylece genel şema çok koyu hale gelmez.

Bunları Kaçırmayın: Kahverengi ve mavi salon dekorasyonları 2020kahverengi koltuklar ile Uyum Perdeler

 1. Perdeler kanepenin veya koltuk minderlerinin rengine uymak zorunda değildir; Burada rastgele büyüklükteki  minderlerin seçimi, zengin bir sıcak kahverengi kanepe üzerinde ortada kahverenginin farklı tonlarıdır. Siyah bir kitaplık, ince siyah ayaklarıyla eşleşirken, iki koltuk, döşeme renginden ziyade kanepe silueti yansıtır.
 2. Canlı bir duvar, parlak yeşil bir şerit ile sessiz şemayı kaldırır. Krom zemin lambaları ve paslanmaz çelik çerçeveler biraz ışıltı sağlamak için mükemmeldir. Mobilya ve duvarların üzerine koyu tonları kullanırken , zemin ve tavanı beyazı kullanarak geniş ve havadar bir his verim.
 3. Dramatik renk kombinasyonu, her şeyin daha sofistike ve pahalı görünmesini sağlar. İki büyük sarkıt ışığının, açık bir mermer zemine daha da beyazlık vereceğini değerlendirin.
 4. Masif ahşap kahverenginin birden fazla tonu olan kahverengi chesterfield kanepeye çarpıcı bir şekilde eşlik eder. Gri minderleri ve perdeleri dağılımı görünümü dengeliyor.
 5. Kahverengi koltuklar ile oturma odaları için sadece kahverengi ve beyaz bir paletle çalışırken, ek derinlik için farklı tonlar ekleyin.

Endüstriyel tarzdaki oturma odalar

 • Kahverengi kanepeler de doğal bir uyum sağlar.  Kahverengi deri koltuk, parlak kırmızı ve lacivert tonlu aksesuarlarla iyi uyum yakalar.
 • Bir kontrast vurgu için desenli ve renkli sandalyeler kullanılabilir. Görünümünü etkili kılmak ve odanızı güncel tutmak için harika bir yoldur.
 • Doğru yerde kahverengi bir kanepe ile hiçbir şey entelektüel sofistike olarak yüksek sesle kapsamlı ve organize bir ev kütüphanesi kadar iyi görünmüyor. Bu elemanları canlı renklerle birleştirin .
 • Koltuğunuzun tonunu bir yer halısında da seçebilirsiniz, ancak oraya daha parlak bir vurgu rengi eklediğinizden emin olun. Ayrıca, görsel olarak ‘nefes almaları’ için koltuk ve eşleşen halı arasında küçük bir sınır bırakın.
 • İçindeki her öğenin tek başına bir parça olduğu bir şema oluşturabilirsiniz. Bu şemayı iç olarak alın örneğin: Her koltuk sehpa gibi farklı bir tarza ve renge sahiptir. Ortak olan şey, hepsinin nötr renk ailesinden gelmesi. Resim ve çiçek aranjmanı, burada parlak rengin tek sorununu sunuyor.Bu özelliği yürütmek için alanın geri kalanı açık ve parlak olmalıdır.

Kahverengi bir koltuğa uyan renkler nelerdir ?

 • Bol miktarda doğal ışığa sahipseniz, o zaman dekorda koyu renkler seçmekten  korkmayın.
 • Hatta iç mekan bitkilerinin ince bir dizisi bile kahverengiyi daha güzel gösterir.
 • Tüm gri bir düzene kahverengi bir koltuk takımı koyarken, tonuyla bağlamak için ahşap paneller ile bir özellik duvarını ekleyin.
  Bir İskandinav tarzı salon dekorasyonu tek renkli şeması ile hemen hemen her renk kanepe ile uyum sağlar.
 • Kahverengi koltuklar ile oturma odaları için diğer bir seçenek olarak Siyah boyalı tuğla duvar veya  beyaz tuğla duvarlar seçilebilir.
 • İsterseniz bir duvarlarınızın rengini kanepenizle eşleştirebilirsiniz, ancak sadece kanepeniz  izole edilmiş bir yerde duracaksa. Kanepenin bulamayacak kadar kamufle olmasını istemiyoruz!
 • Siyah ve kahverengi, beyaz oturma odalarında bir araya gelerek harika bir şekilde tarz yakalar.
 • Minimalist oturma odaları , kendilerini sıra dışı bölümlerin yaratılmasına borçludur. Bu bir yarı cappuccino rengi  ve diğer buz beyazı ile harika görünür.
 • Sarı vurgu kahverengi  koltuk ile harikalar yaratabilir.
 • Son olarak, kahverengi kanepenizi gökkuşağının her rengi ile birleştirmeye ne dersiniz!
 • Kahverengi Koltuklar ile Oturma Odaları – Galeri


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close