AksesuarDuvar Dekorasyonu

Dokuma Duvar Süsleri

El Emeğinin Dekoratif HaliDokuma geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış bir el emeği çeşididir. Dokuma ile insanlar halı, kilim, kumaş ve aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyaçlarını yapabilmekteydi. Günümüzde hala el dokuması halılar ve kilimler önemli bir yere sahiptir. Özellikle ev dekorasyonunda daha otantik ve bohem tarzı seven kişiler için vazgeçilmez parçalardır.

Dokuma Duvar Süsleri ile Eskiye Modern Dokunuş.

Zaman içinde dokuma biraz daha farklı alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle dokuma ile yapılan duvar süsleri evlerin duvarlarını süsleyerek, ortamın daha güzel ve sıcak görünmesine yardımcı olmuştur. Yakın zamanda bu dokuma süslemeler tekrar popülerlik kazanmaya başladı. Dokuma yöntemi ile hazırlanan çeşitli duvar süsleri evlerin duvarlarını süslerken, kişiler dekorasyon stillerini bu sayede bütünleştirerek keyifli ortamlar oluşturmaya başladı.

Dokuma tekniği ile çeşitli el yapımı duvar süsleri yapmak mümkündür. Dokuma denilince akla ilk önce el emeği gelmektedir. El emeği göz nuru dokuma duvar süsleri ile evinizin istediğinizi bölümüne geçmiş ile bugünün uyumunu yansıtabilirsiniz. Tarzınıza bağlı olarak bohem, boho, otantik yada geleneksel dokunuşlar arıyorsanız bu duvar süsleri aradığınız uyumu bulmanız için doğru seçenekler olacaktır.

El Dokuması Hasır Süsler.

Hasır kullanılarak yapılan bu rengarenk dokuma duvar süslerini kullanarak tarzınıza hareket katabilirsiniz.

El dokuması hasır süsler
El dokuması hasır süsler

Kilim Modeli Dokuma Tablo.

Kilimi andıran bu dokuma duvar süsünü, daha geleneksel ve köy evi havasını sevenler keyifle kullanabilirler. Süslemesinde kullanılan boncuklar ve deniz kabukları ile sadece dokuma olmanın dışına çıkan bu duvar süsü misafirlerinizde hayranlık uyandıracaktır.Kilim dokuması duvar süsü
Kilim dokuması duvar süsü

Yatak Odanıza Otantik Bir Dokunuş.

Yatak odasında yatak başınıza asacağınız el dokuması duvar süsü ile daha otantik yada bohem bir ortama sahip olabilirsiniz.

El dokuması duvar süsleri
El dokuması duvar süsleri

Daha Yaratıcı Dokunuşlar Arıyorsanız.

Farklı tasarımlar kullanmayı sevenlerdenseniz bu tarz bir dokuma tabloyu tercih edebilirsiniz. Duruşu ile oldukça tarz bir parçaya sahip olacak, dekorasyon stilinizin tamamlayıcı unsurunu bulacaksınız.

Dokuma yelkenli modeli
Dokuma yelkenli modeli

Galerimizden diğer dokuma duvar süslerine göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close