Duvar DekorasyonuZemin Dekorasyonu

Beton görünümlü seramik ile 18 ilham verici fotoğraf



Oturma odanız, banyonuz veya girişiniz için temiz bir görünüme sahip bir zemin dekorasyonu istiyorsanız, dekoru endüstrileştirecek ve daha modern görünmesini sağlayacak beton görünümlü seramik modellerini öneriyoruz .

Porselen, vinil veya seramik olsun, pürüzsüz gri karoların etkisi, tek renkli alanların kaplanması için güzel bir tercihtirr. Klasik bir versiyon, kum ve çimento karışımıdır. Beton etkili fayanslar ve seramikler farklı olarak açık griden antrasit griye ve açık bejden başlayarak zengin renk tonlarında olabilir.. Eğer beton kadifemsi etkiyi yaratmak istiyorsanız, taklitler bu kadar şık ve daha ucuz maliyetli olan istenen bir görünümü verirken kiremitli beton zeminlerin imalat maliyeti daha yüksek olacağını söyleyebiliriz. Evinizin İçini dekore etmenize yardımcı olacak bu zarif seramikleri satın alabileceğiniz birkaç online satıcı var. Beton görünümlü fayans modelleri arasındn çok sayıda seçim yapabilirsiniz.

Daha Fazla: Gri Zemin Dekorasyonu Fikirleri 2020



Endüstriyel ruhla şık tasarımlar, herkesin kendi dekorunda benimseyebileceği güzel bir stil. Bazı mobilya ya da metal lambalar, çağdaş bir dekor için evinize fark yaratacak bir görünüm verecektir. Beton görünümlü zeminler ayrıca modern veya klasik iç mekanlar ve dış mekan alanları için uygundur. Kiremitli beton etkisi ile geniş bir teras bahçesini tamamlayarak daha estetik görüntü elde edebilirsiniz. Çatı katı görünümünü benimsemek istiyorsanız, ancak çok fazla göze çarpmadan, beton görünümü köşelerinden birinde başka bir kiremit veya zeminle karıştırabilirsiniz. Stratejik düşünün – küçük alanlar için dinamik bir iç mekan yaratmak iyidir.

Bakınız: Modern ve Şık Beton Ev Dekoru Fikirleri

Farklı zemin kaplamaları, iç bölümler, orijinal duvar resimleri vb. iIle yapılabilir. Her durumda, nesneler ve parlak renkli mobilyalar evinizi süslemenize yardımcı olacaktır – büyük veya küçük. Bir gri karoya sahip olduğunuzda renklerin tuşları vazgeçilmezdir.

Beton görünümlü seramik ile 18 ilham verici fotoğraf



Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close