Aksesuar

Sepetlerden Şık Depolama AlanlarıSepetler, yaptıkları işten daha fazla yer kaplayacak gibi görünebilir, ancak etrafta dolaşan çeşitli eşyaları saklamak için harikadırlar. Farklı desenleri, şekilleri ve renkleri ile sepetlere her zaman ihtiyaç vardır. Onları herhangi bir odaya dahil edebilirsiniz. Çok yönlüdürler. Sepetler herhangi bir odaya kişilik ve doku katar.

Hasır Çamaşır Sepeti

Bu çamaşır odası, bağımsız bir dekor ve çamaşır sepeti gibi her türlü faydalı kullanıma sahip çeşitli sepetlere sahiptir. Çamaşırlarınız için hasır sepet kullanmak, sıkıcı beyaz plastik sepet kullanmak yerine daha tarz olur. Ayrıca çamaşır odasının estetiğine de uygundur.

Çamaşır Sepetleri
Çamaşır Sepetleri

Yakacak Odun Sepeti

Şömineniz varsa, odunları koymak için bir sepet kullanmak her şeyi daha düzenli hale getirir ve dağınıklığı önler. Bu alanda iki tür ahşap var, bu yüzden doğal olarak her biri için iki farklı sepet kullanıyorlar. Şöminenin etrafındaki renkler ve küçük dekor ile de harika uyum sağlar.

Odun Sepeti
Odun Sepeti

Yatak Odasında Sepetler

Yatak odanızı sepetlerle dekore etmek güzel bir fikirdir. İçine eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ayrıca bankta ve bankın yanında hasır sepetler kullanırsanız odanıza boho hissi verirler. Odanıza doku ve kişilik katarlar.

Yatak Odası Dekoru Sepetler
Yatak Odası Dekoru Sepetler

Çiçeklik Olarak Kullanılan Sepetler

Bu mutfak gibi aşırı çiçekli odalarda daha büyük buketleri tutmak için sepet kullanmak tüm odaya farklı bir görünüm kazandırabilir. Çiçekleri kesip cam vazo kullanmak yerine sepet tercih edebilirsiniz. Bu sepet mutfağın köşesine yerleştirilmiştir, Bu sayede tezgahta yer kaplamaz ve mutfağa farklı bir kişilik ekler.Çiçeklik Olarak Kullanılan Sepetler
Çiçeklik Olarak Kullanılan Sepetler

Havlu Sepetleri

Sepetler iyi birer depolama alanıdırlar. Aynı zamanda bu banyo gibi herhangi bir odaya doku ve renk katarlar. Havluları dağınık göstermeden tutarlar ve az yer kaplarlar. Ahşap sandık içindeki mavi sepet gibi yer tutucu olarak kullanılabilirler.

Havlu sepetleri
Havlu sepetleri

Keten Sepetler

Bu saklama ünitesi, çarşafları ve havluları tutan çeşitli boy ve desenli sepetlerle mükemmel bir şekilde kurulmuştur. Evinizde bir çamaşır dolabı yoksa, bu tasarım çok fazla yer kaplamadan herhangi bir odaya veya koridora sığabilir. Tüm çarşaflarınızı, yorganlarınızı ve havlularınızı tek bir yere sığdırabilirsiniz.

Keten sepetler
Keten sepetler

Fotoğraf galerimizden sepetlerin diğer kullanım alanlarına bakarak evinizin dekorasyon stiline nasıl adapte edebileceğinizi görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close