Aksesuar

Odaya Göre Ayna Yeri Belirleme FikirleriAynalar sıklıkla dekoratif öğe olarak tercih edilen eşyalardır. Hem dekoratif hem de işlevsel parçalardır. Yeni boyanmış ve kağıtla kaplanmış duvarlar, mükemmel şekilde yerleştirilmiş mobilyalar ve beğeninize göre düzenlenmiş aydınlatma ile herhangi bir odayı dekore etmenin son adımlarından biri, o büyük, çıplak duvarları benzersiz evinizin hak ettiği şekilde dekore etmektir. Aile portreleri, sizi gülümseten sanat eserleri ve en sevdiğiniz aksesuarları sergileyeceğiniz raflar, cansız odalara canlılık ve hayat getirmeye yardımcı olur.

Bu canlı son rötuşları odanıza nasıl getireceğinize karar verirken, verebileceğiniz en etkili dekor kararlarından biri şık ve sanatsal aynaları nerede ve nasıl birleştireceğinizdir. Bu duvar askıları, yerleştirdiğiniz her oda için önemli ve benzersiz işlevler sunar. Dekoratif aynalar, tasarım temanızın altını çizer ve ekstra zarafete ihtiyaç duyduğunuz her yerde modaya uygun bir öğe ekler. Aynalarınızı ve aydınlatma armatürlerinizi koordine etmek, banyolarınızı ve makyaj odalarınızı işlevselleştirebilir. Daha küçük veya yeterli aydınlatmaya sahip olmayan odalar için, odayı daha büyük göstermek veya doğal ışığı yansıtmak için aynalar kullanın.

Odaya Göre Ayna Yeri Belirleme Fikirleri
Odaya Göre Ayna Yeri Belirleme Fikirleri

İşlev yerden yere değişiklik gösterse de, evinizdeki her oda mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş aynadan yararlanabilirsiniz. Yeni evinizin duvarlarını tam olarak nasıl dekore edeceğinizi planlarken, aşağıdaki odalar için aynaları aşağıdaki sırayla almaya odaklanmanızı öneririz:• Banyo Makyaj Aynaları
• Yatak Odası Tam Boy Aynaları
• Yatak Odası Şifonyer/Makyaj Masası Aynaları
• Büyük Oturma Odası Açıklama Aynaları
• Dekoratif Yemek Odası Aynaları
• Doğal Işığı Yansıtan Mutfak Aynaları

Genelde öncelikle salon ve oturma odası için ayna seçimi yapılsada bu sıralama sizin için daha uygundur. Makyaj aynası seçildikten sonra, günlük kıyafetinizi kolayca planlamak ve kontrol etmek için tam boy bir yatak odası aynası ve kıyafetler, saç ve hatta makyaj için benzer bir işlev görecek daha küçük şifonyer aynaları bulmanızı öneririz. Bu son derece işlevsel parçalar yerine oturduğunda, oturma odanızı, yemek odanızı ve mutfağınızı süsleyen daha estetik seçeneklere geçmek isteyeceksiniz. Evinizin düzenine bağlı olarak, dünyayla yüzleşmek için kapıdan çıkmadan önce saçınıza, makyajınıza ve kıyafetinize son bir kez bakabilmeniz için giriş yolunuza bir ayna eklemenizi de öneririz.

Bir evi sıfırdan dekore etmiyorsanız ve bunun yerine mevcut dekoru vurgulamak için yedek aynalar veya benzersiz aynalar arıyorsanız, hangi odaları güncellemek ve yükseltmek istediğinize bağlı olarak uygun gördüğünüz sırayla bu kılavuzu takip etmekten çekinmeyin.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close