AksesuarDuvar DekorasyonuRustik

Ahşap Duvar TablolarıEvimizin dekorasyonu güzel olsun ve evde geçirdiğimiz zamanlarda kendimizi daha iyi hissedelim isteriz. Koltuk, kanepe, sehpa gibi mobilyalar konforlu zaman geçirmemiz için gereklidir ancak sadece bu mobilyalar yeterli olmaz. Duvar dekorasyonu ve diğer aksesuarlar ortamı keyifli hale getirmemiz için gereklidir.

Evinizin duvarlarını kendi yaptığınız tablolar ile süsleyebilirsiniz. Bunun için size harika bir fikir sunabiliriz. Böylece çarpıcı ve ilgi çekici duvar dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Kullanmadığınız odun ve tahta parçalarını kullanarak ortaya harika ahşap tablolar çıkarabilirsiniz. Görüntüsü ve yapılış şekli tamamen size kalmış.  Seçtiğiniz ahşap parçalar ile istediğiniz formda tablolar oluşturabilirsiniz.

Geometrik Duvar Sanatı

Böyle harika bir duvar sanatını, kolayca bulabileceğiniz kontrplaklardan yapabilirsiniz. Birkaç parça kontrplak ve yapıştırmak için tutkala ihtiyacınız olacak. Ayrıca duvara asabilmek için gerekli aparatlardan hazırlamanız yeterli olacaktır. İstediğiniz renk tonlarına boyayarak evinizde uyum yakalayabilirsiniz.

Geometrik Tablo Tasarımı
Geometrik Tablo Tasarımı

Bu muhteşem geometrik ahşap duvar sanatı ilk bakışta yapılması zor görünüyor ancak basit adımlarla yapabilirsiniz.  Sadece birkaç çıta ve tutkal yeterli olacaktır.

Ahşap duvar tabloları
Ahşap duvar tabloları

Bu renkli geometrik ahşap duvar sanatı oldukça farklı ve ilgi çekici.  Bu çalışma, bir çerçeve oluşturmak için kontrplak destekli kare ahşap dübellerden yapılmıştır. Renklerini ev dekorasyonunuza uygun tonlardan seçerek harika bir iş çıkarabilirsiniz.Ahşap duvar sanatı

Ahşap duvar sanatıİşte kare dübellerden yapılmış, ancak biraz farklı bir şekilde kullanılan başka bir duvar sanatı. Zemine koyarak kullanabileceğiniz bu parçayı çiçeklerinizin arkasına yerleştirebilirsiniz.

Şeritli Duvar Tablo Tasarımı
Şeritli Duvar Tablo Tasarımı

Yeni olmayan parça ahşaplardan da harika bir sanat çalışması yapabilirsiniz. Hurda kereste olarak geçen bu parçalardan elinizde varsa yada bulabilirseniz, istediğiniz renge boyayarak harika çalışmalar çıkarabilirsiniz. Adeta kırkyama çalışmasını andıran harika bir duvar süsü elde edebilirsiniz. Bu duvar sanatı çalışması palet ahşabı ve kontrplak kullanılarak yapılmıştır.

Ahşap parçalardan tablo tasarımı
Ahşap parçalardan tablo tasarımı

Kimsede olmayan harika bir duvar sanat çalışması için fotoğraf galerimizden farklı modelleri görebilir, ilham alabilirsiniz. Evinize ait eşsiz bir parça ortaya çıkacaktır.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close