Aksesuar

English Home Mumlar İle Romantik OdalarMumlar evlerimiz için vazgeçilmez dekoratif öğelerdendir. Birbirinden güzel mum modelleri vardır. Özellikle English Home hayranları için derlediğimiz ve romantik anlarınıza eşlik edebilecek tarz mumları sizlerle paylaşıyoruz. Umarız beğenir ve eviniz için ilham alırsınız.

Vintage Mum

Üst notalarında şeftali ve galbanum bitkisinin yeşil kokuları olmak üzere; orta ve alt notalarında yasemin, gül, sandal ağacı bitkisinden gelen çiçeksi ve odunsu kokuları taşımaktadır. Evinizde vintage rüzgarı estirmek için harika bir tercih olacaktır.

Vintage Mum
Vintage Mum

Luxury Kokulu Mum

Limon, Nane, Karanfil, Zencefil, Gül, Fesleğen, Sardunya, Vanilya, Misk koku notalarına sahiptir. 3 tane fitile sahip olan mum oldukça şık ve romantik bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

English Home Mumlar İle Romantik Odalar
English Home Mumlar İle Romantik Odalar

Crispy Kokulu Mum

Koyu pembe ağırlıklı ve daha eğlenceli bir görünüme sahip olan Crispy kokulu mum ile stilinize renk ve hareket katabilirsiniz.

Curl Kokulu Mum

Curl kokulu mum ile İskandinav ve deniz kenarı evlerinin havasını bir anda salonunuzda yada balkonunuzda hissedebilirsiniz.Curl Kokulu Mum
Curl Kokulu Mum

Handmade Cam Kokulu Mum

Paçuli, okaliptüs, limon, bergamot ve mandalina notalarının enerji veren harmanı ile doğanın taze ve canlı atmosferini evinize taşımanıza yardımcı olur. 5 fitilli olarak hazırlanmış mum 1150 g ağırlıkta olup, ortalama 80 saat yanma süresine sahiptir. Dekoratif dış kılıfı el yapımıdır. Otantik ve bohem stiller için oldukça hoş bir tercih olacaktır. Birden fazla fitile sahip olması gerektiğinde daha fazla ışık verme imkanı sunmaktadır.

Handmade Cam Kokulu Mum
Handmade Cam Kokulu Mum

Stay Cozy Kokulu Mum

Portakal, greyfurt, elma, gül, neroli, mandalina kokularını taşır. Bitkisel balmumu ve esansiyel uçucu yağlar içerir. Ortalama 40 saat yanabilen Stay Cozy mum ile evinize rahat bir hava katarken ihtiyaç anında uzun süreli kullanım imkanı kazanırsınız.

Stay Cozy
Stay Cozy

Fotoğraf galerimize girerek tüm birbirinden hoş mum modellerini inceleyebilirsiniz. Eviniz için en uygun mumu bulabileceğinize eminiz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close