Duvar DekorasyonuFeminen

Feminen Stil Sevenler İçin Tablo TasarımlarıFeminen dekoru seviyorsanız, kesinlikle eviniz için en iyi feminen tablo modellerini arıyor olmalısınız. Feminen dekorasyon genellikle pembe ve beyaz tonları ve çiçek motiflerinin yanı sıra moda ve kadın figürlerinin kullanımıyla kendini gösterir. Tabi ki farklı tonlarda kullanılır ancak genel anlamda ilk akla gelen öğeler bunlardır. Eviniz için çizimlerden illüstrasyonlara, fotoğrafçılıktan soyut resimlere kadar, kadınsı bir dokunuşa sahip olan ve herkese hitap eden tablo tasarımları oldukça fazla. Makalemizde bu modellerden bazılarını sizlerle paylaşacağız. Ancak paylaşmadan önce bir tavsiyemiz var. Duvarınız için tablo araştırmaya başlamadan önce bu tabloyu nerede kullanacağınıza karar verip bu alanın ölçüsünü almalısınız. Tam ölçüyü bilmeden aldığınızda bazı sürprizlerle karşılayabilirsiniz. Muhtemelen hayal ettiğinizden daha küçük yada daha büyük bir tablo satın alırsınız. Ancak ölçerseniz böyle bir sorun yaşamazsınız.

Feminen Stil Sevenler İçin Tablo Tasarımları

Bu tabloları seçerken renkte öte kadınsı çizgilerin bulunduğu tasarımları bir araya getirdik. Bu modelde bir kadın çizimi görüyorsunuz.

Feminen Stil Sevenler İçin Tablo
Feminen Stil Sevenler İçin Tablo

Yine pembe tonlarında mayosu ile bir kadın çizimi…

Feminen Stil Tablo
Feminen Stil Tablo

3’lü tablolardan hoşlananlar için minimalist ve feminen stile uygun bir tablo grubu.

Feminen tablo seti
Feminen tablo seti

Kadınlar çiçekleri her zaman sever 🙂Çiçekli feminen tablo
Çiçekli feminen tablo

Farklı boya dokunuşları ile yapılmış harika bir feminen tablo.

Renklerin ahengi feminen tablo
Renklerin ahengi feminen tablo

Bu zarif tablo sade, minimalist, modern ve feminen evlerde kendini çok rahat gösterecek ve dekorasyona uyum sağlayacak niteliktedir. Kır çiçeklerinin ahengi hayranlık uyandırıyor.

Çiçekli feminen tablo
Çiçekli feminen tablo

Renklerin ahengini gösteren bu tablo grubu stilinizi oldukça güçlü bir boyuta taşıyacak nitelikte görünüyor.

Renkli feminen tablo
Renkli feminen tablo

Mutfak yada odanız için oldukça hoş bir tablo tasarımı. Feminen deninci illaki pembe mi olmalı diyenler gold detaylar sunuyor.

Yazılı feminen tablo
Yazılı feminen tablo

İster figüratif ister soyut tercih edin, umarız fotoğraf galerimizdeki bu feminen tablolar size evinizde ilham verir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close