Çocuk Odası Dekorasyonu

Farklı ve Kullanışlı Çocuk OdalarıÇocuğunuzun ve erken ergenlerin odaları için farklı ve kullanışlı oda dekorasyonları yapabilirsiniz. Onlara konforlu ve hayal gücünü artıracak tarzda odalar hazırlayarak, güzel bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Daha çok büyük çocuklara hitap edecek olan bu dekorasyon fikirlerini odalarınızda uygulayarak onların zihinlerinde geniş ufuklar açabilirsiniz.

Enerjik Çalışma Alanı

Canlı ve enerjik bir renk katmak istiyor ancak bunu bütün odaya uygulamak istemiyorsanız, etki oluşturmak için yalnızca bir veya iki yoğun alan kullanmak yeterlidir. Bu büyük ilham verici duvar resmine ve bu çocuğun çalışma alanı etrafındaki boyama tekniği size ilham verebilir.

Çocuk odası ders çalışma masası
Çocuk odası ders çalışma masası

Kedi Sevenlere Özel Dekorasyon

Özel bir duvar resmi ile küçük kedi sever için harika bir duvar dekorasyonu hazırlamış olursunuz.

Kedi temalı çocuk odası
Kedi temalı çocuk odası

Tırmanma Duvarı ile Fazla Enerjiler Atılsın

Kendi tırmanma duvarlarını kurarak çocuklarda bulunan fazla enerjinin bir kısmını atmasını sağlayın. Desenli bir arkalık ve renkli kulplar alanı harika bir dekoratif parça haline getirecektir.

tırmanma duvarlı çocuk odası
tırmanma duvarlı çocuk odası

Yıldız Parçalar ile Dikkat Çekici

Harika bir çalışma masası, yatak ve oturma alanıyla düzenlenmiş odada ilk dikkat çeken detay aydınlatma ve daire yuvarlak halı oluyor.

Çocuk odası halısı
Çocuk odası halısı

Bloklanmış Çocuk Odası

Bu güzel oda kırmızı çocuk çalışma alanı, gri giyinme alanı ve yeşil uyku alanı gibi bloklara ayrılmış ve ortaya oldukça temiz bir oda dekorasyonu çıkmış. Renklerin insan üzerindeki etkisini bu şekilde uygun alana yönlendirebilirsiniz.Kırmızı ve yeşil çocuk odası
Kırmızı ve yeşil çocuk odası

Sevilen Karakterler ile Duvar Süsleme

İlgi duyulan karakterlerin duvar dekorasyonunda yer alması böyle hoş sonuçlar doğurabilir.

Miffy temalı çocuk odası
Miffy temalı çocuk odası

Sevilen karakterler yatak başı gibi alanlarda da harika sonuçlar verir. Mickey Mouse temalı bir yatak ve parti balon tavan ışıkları ile Disney büyüsü odaya taşınmış.

Mickey Mouse Çocuk Odası
Mickey Mouse Çocuk Odası

Gökkuşağının Stilize Hali

Küçük birinin gökkuşağı sevgisi otomatik olarak çok renkli bir karmaşaya yol açmadan da odaya uygulanabilir. Bu tasarım, gökkuşağı teması pencere, çocuk çalışma odası, yatak ve komodin üzerinde zarif ve pastel renklerle uygulanmış. Sonuç harika.

Farklı ve Kullanışlı Çocuk Odaları
Farklı ve Kullanışlı Çocuk Odaları

Fotoğraf galerimizden daha detaylı inceleme yapabilir, ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close