Çocuk Odası Dekorasyonu

Erkek Çocuklar İçin Oda FikirleriEn iyi erkek çocuk odası fikirleri, çocukların kişiliğini yansıtan, sizin tarzınıza da uyan ve yıllarca sürme potansiyeline sahip olanlardır . Kimse birkaç yılda bir yeniden oda dekore etmek istemez. Erkek çocuk yatak odaları eğlenceli, yaratıcı, oyun oynayarak ve uyuyarak vakit geçirmek istedikleri alanlar olmalıdır. Ve bunların hepsi mavi renk şemaları ve korsan gemisi dekoruyla ilgili değildir. Köpekbalığı temaları, dinozor temaları, orman temaları, korsan temaları ve uzay temalarının yanı sıra grafiti duvarları, kaykay rafları ve gizli mağara fikirlerini kullanabilirsiniz. Hobileri, favori sporları, favori hayvanları veya ilgi alanları ne olursa olsun, çocukları oda dekoruna dahil edebilirsiniz.

Şık Bir Ağaç Ev Teması Oluşturabilirsiniz.

Yani orman temalı bir oda mı istiyorlar? Kim demiş orman temalı bir oda şık olamaz diye? Şık siyah beyaz ağaç gölgeli duvar resmi ve ev yatak ile harika bir oda olabilir. İkisi de ağaç ev hissini yaratır, ancak daha uzun süre kullanılabilir.

Ağaç ev teması
Ağaç ev teması

Harika Bir Uzay Teması Oluşturabilirsiniz.

Bu çocuğun yatak odasındaki uzay teması, çocuklarınızın tutkularının odaya tamamen hakim olmadan odalarına nasıl dahil edilebileceğinin bir başka örneğidir. Derin renkler, geniş aydınlatma ve duvar dekoru, güneş ve ay ile ilgili her şeyi yakalar. Üstelik büyüyüp zevkleri değiştikçe sadece dekoratif ögeleri ve rengi değiştirerek düzenleme yapabilirsiniz.

Harika Bir Uzay Teması Oluşturabilirsiniz.
Harika Bir Uzay Teması Oluşturabilirsiniz.

Orman Temalı Bir Duvar Kağıdı Seçin.

Basit bir odayı alıp büyülü ve yaratıcı alana dönüştürmenin kolay yolunu görüyorsunuz. Duvar kağıdını doğru kullanarak yıldızlı gökyüzünden denizin altına kadar pek çok çocuk temalı tasarım elde edebilirsiniz. Bu alanda mavi ile eşleştirildiğinde eğlenceli ve taze hissettiriyor ama fazla çocuksu olmadan istenen etki oluşturuluyor.Orman Temalı Bir Duvar Kağıdı Seçin.
Orman Temalı Bir Duvar Kağıdı Seçin.

Şık Bir Görüntü Oluşturmayı İhmal Etmeyin.

Biraz daha şık bir erkek çocuk odası fikri mi arıyorsunuz? Bu erkek çocuk odası, güzel bir çim kumaş duvar kağıdı, akıllı, monogramlı yatak takımları ve posterler yerine çerçeveli baskılar ile çok şık ve sofistike bir his veriyor.

Şık Bir Görüntü Oluşturmayı İhmal Etmeyin.
Şık Bir Görüntü Oluşturmayı İhmal Etmeyin.

Kitaplarını Dekorasyona Katın.

Sığ raflar çocuk kitaplarını sergilemenin harika bir yoludur. Ortaya çıkan görüntü galeri duvarını andırmaktadır. Delikli pano ise süper kahraman kıyafetlerini asmak için kullanışlı bir yer sağlar. Böylece bu kıyafetlerde dekorun bir parçası olur. Ayrıca, minimum miktarda yer kaplarlar ve zemini oynamak için boş bırakırlar.

Kitaplarını Dekorasyona Katın.
Kitaplarını Dekorasyona Katın.

Dekorasyonu Sade Tutun

Çocuğunuzun yatak odası tasarımının uzun ömürlü olmasını planlıyorsanız, nötr bir şemaya bağlı kalın ve odaya bir tema vermek için renk ve dekor vurgularını seçin. Bu alanda renklerin ve mobilyaların nasıl basit tutulduğunu ve ardından yatak takımlarının ve oyuncakların nasıl yerleştirildiğini inceleyin. İstendiğinde kolayca değiştirilebilecek bir oda dekorasyonu.

Dekorasyonu Sade Tutun
Dekorasyonu Sade Tutun

Fotoğraf galerimizden daha fazla tema görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close