Tavan Dekorasyonu

Duvar kağıdı ile 5 Tavan Dekorasyonu Fikri

Beşinci duvarı, tavanı dekore etmenin tam zamanı ...Duvar kağıdı tasarım firmalarına göre, tavanlar için duvar kağıdı arayışları günümüzde çok arttı.Sizde tavan dekorasyonu tercihlerinizi duvar kağıdı ile yaparak farklılık isterseniz, duvar kağıdı ile 5 tavan dekorasyonu fikrimize bir göz atın.

Ev sahipleri kesinlikle duvar ve zemin üzerindeki desenle daha cesurlaşıyorlar, özellikli döşeme ve kilimler ile. Şimdi ise bu fikri tavanlarda deneme zamanı. Duvar kağıdını kullanarak çarpıcı efektler elde edebilirsiniz ve bunu yapmak için bir tavan kullanmak çok kolay bir yoldur.

Bu etki ile tavanlarının yeniden popüler hale geldiğini duymaktan  şaşırmadık. Evlerde beşinci duvarı desenli yapmak tekrar çok moda olan bir eğilim.. Beşinci duvarın kullanılması yaşam alanınızı dönüştürebilir ve daha yaratıcı türler için, minimalist veya daha cesur tasarımlar olsun, tüm stillere uyabilir.

Bu stili evinizde uygulamayı düşünüyorsanız, buradaki duvar kağıdı ile tavan tasarımlarını inceleyin.

Duvar kağıdı ile 5 Tavan Dekorasyonu Fikri

1. Kalın Kiremitli Tavan

Monokromatik desenli bir duvar kağıdı beyaz bir yaşam alanını sıradandan inanılmaza dönüştürebilir. Kabile ya da Fas etkisiyle renklendirilmiş bir kağıt bu yıl gerçekten çok trend oluyor. Yine de bir uyarı sözcüğü, duvarları düz ve zeminleri düz olarak sade bırakın. Bu tarz bir tavan dekoru kullandığınızda başka yerlerde desen kullanmaktan kaçının.

duvar kağıdı ile tavan dekorasyonu fikirleri 2020
duvar kağıdı ile tavan dekorasyonu fikirleri 2020

2. Desenli Tavan

Grafik geometrik veya kafes tasarımları olan duvar kağıtları tavanda harika görünüyor. Bir ışıltı dokunuşuna sahip bir kağıt ışığı yakalar ve karanlık odaları aydınlatır; kelimenin her anlamıyla göz kamaştırıyor. Tavanın odayı ağır hissettirmemesi için tavan alçaksa ince açık renkleri kullanın.

Ayrıca Bakınız: Salon tavan dekorasyonu 2020 modern trendler

duvar kağıdı ile tavan kaplamaları 2020
duvar kağıdı ile tavan kaplamaları 2020

3. Ahşap Tavan

Renkli ahşap duvar kağıtları birçok ev sahibi için istek listesinde. Orijinal özelliklerde ahşap istemeyenler ya da tamamen ahşap bir tavan döşenecek az bütçeler için, duvar kağıdı gerçek ahşap izlenimini vermenin ekonomik bir yoludur. Geleneksel kereste, sıkıntılı dalgaların karaya attığı odun, boğumlu ve doğal ağaç kabuğu ve ağaçkakan yüzeylerden her türlü gerçekçi görünüm ahşap duvar kağıdı desenleri arasında vardır.tavan dekorasyonu için ahşap duvar kağıdı uygulaması
tavan dekorasyonu için ahşap duvar kağıdı uygulaması

Koyu renkli ahşap beyaz klasik bir kombinasyondur ya da renk isteyenleri için ince, mavi veya sıcak kırmızı tonları deneyin.

4. Sınırları ve Birleştir Sınırları

Çizgili duvar kağıdı duvarlar boyunca devam ediyor ve tavan, duvarın bitip tavanın başlayacağı yeri bulmak zorlaştığı için bir odayı daha uzun görünür hale getiriyor. Tüm yüzeylerin duvar kağıdı ile kaplanmasına bir alternatif olarak, bir yatak odasında gölgelik oluşturmak için bir duvara ve tavana doğru geniş bir desenli duvar kağıdı paneli oluşturulabilir. Açık  yukarı doğru  olmadan bir asma gibi akan çiçek tasarım en iyi şekilde uyum sağlıyor. Ya da 3D metalik kafesli kağıt ile endüstriyel bir görünüm elde edebilirsiniz.

duvar kağıdı ile tavan dekorasyonu modelleri
duvar kağıdı ile tavan dekorasyonu modelleri

5. Metalik Tavan

Çatıyı muhteşem ve göz alıcı bir metalik tavanla daha etkili yapın!

metalik duvar kağıdı ile tavan dekorasyonu 2020
metalik duvar kağıdı ile tavan dekorasyonu 2020


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close