Çocuk Odası Dekorasyonu

Cennet Gibi Bir Çocuk Odası İçin FikirlerÇocuk yatak odaları çocukluk anılarımızın büyüdüğü yerdir. Neden çocuklarınızın hayallerini ve arzularını görselleştiren bir uyku alanı yaratmayasınız? Çocuklarınız için önereceğimiz aksesuarlar ile harika odalar oluşturabilirsiniz.

Beyaz Kelebek Duvar Dekoru

Özgürlük sembolü kelebekler ile kendi desenlerinizi yaratabilirsiniz. Sanatsal bir etki için kelebekleri duvarlara, kapılara, camlara veya diğer sert yüzeylere yapıştırabilirsiniz.

Beyaz Kelebekler Duvar Dekoru
Beyaz Kelebekler Duvar Dekoru

Renkli Kelebekler Duvar Dekoru

Renkli kelebekleri tercih ederek hayal dünyalarını geliştirmelerine yardım edebilirsiniz.

Renkli Kelebekler Duvar Dekoru
Renkli Kelebekler Duvar Dekoru

Karanlıkta Parlayan Yıldız Çıkartmaları

Büyülü bir çocuk odası için parlayan yıldız çıkartmaları kullanabilirsiniz. üstelik bu parçalar gündüz görünmeden dururken gece parlamaya başlar.

Karanlıkta Parlayan Yıldızlar Duvar Çıkartmaları
Karanlıkta Parlayan Yıldızlar Duvar Çıkartmaları

İlgi Çekici Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları vazgeçilmez dekor ürünleridir. Çocuğunuzun odasını farklı figürler ile kaplı duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz.  Fili duvar kağıtları daha nötr renk tonlarını desteklerken farklı ilgi alanları olan çocuklar için binalı şehir temalı duvar kağıtları, dinozor temalı duvar kağıtları, dağ temalı duvar kağıtları ve yarış pisti temalı duvar kağıtları harika seçimler olabilir. İlgi alanı desteklenirken aynı zamanda eğlenceli bir odaya sahip olabilirsiniz.Elephant Parade Çocuk Duvar Kağıdı
Elephant Parade Çocuk Duvar Kağıdı

İlgi Alanlarına Uygun Halılar

Havyanları seven çocuklar için örnekteki gibi sevimli baskıları bulunan hayvan temalı halılar kullanabilirsiniz. Eğer farklı ilgi alanları varsa seçim yaparken dikkate alabilirsiniz. Mesela odayı yarış pistine çeviren bir halı harika bir seçim olabilir.

hayvan desenli oyun halısı
hayvan desenli oyun halısı

Çamaşır Saklama Torbaları

Çocuklarınızın çamaşır yıkaması için eğlenceli bir teşvike mi ihtiyacınız var? Bu sevimli köpek suratlı, benzersiz çamaşır torbaları denemeye değer.

Köpek edesenli kirli torbası
Köpek edesenli kirli torbası

Sevimli Duvar Dekorları

Onları biraz uyumaya ikna etmeniz mi gerekiyor? Bu uykucu duvar çıkartmaları, gözlerinin ne yapması gerektiğini taklit eder, yatma zamanı gelir. Monogram harfler ile onlara özel kelimeler yazarak odalarını kendi odaları gibi hissettirin. Daha kişiselleştirilmiş olsun isterseniz isimlerini yazabilirsiniz.

Sleep Eyes Duvar Dekoru
Sleep Eyes Duvar Dekoru

Fotoğraf galerimize göz atarak birbirinden hoş örneklere göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close