Duvar Dekorasyonu

Deniz Mavisi Duvarlar ile Dingin EvlerEv dekorasyonunuz için farklı deneyimler arıyorsanız, bunu duvarlarınızda yapmanızı önerebiliriz. Güven ve huzurun rengi olan maviyi evinize taşıyarak ailenize ve misafirlerinize bu duyguları sonuna kadar yaşatabilirsiniz. Farklı tonlarda duvar renkleri seçerek alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Evinizi bir anda bambaşka bir havaya bürüyebilecek seçimler yaparak, herkesten farklı olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için sizlere deniz mavisini önereceğiz. Makalemizde deniz mavisi kullanarak nasıl ortamlar oluşturabileceğinize göz atacağız.

Deniz Mavisinin Beyaz İle Uyumu.

Deniz mavisinin beyaz ile uyumunu gördüğünüzde asla vazgeçemeyeceksiniz. Huzurlu ve ferah bir ortam arıyorsanız, kesinlikle bu iki rengi birlikte kullanmalısınız. Duvar kağıdınızı bu şekilde seçebileceğiniz gibi, duvarınızı deniz mavisi seçip beyaz ağırlıklı tablolar ile duvarınızı süsleyebilirsiniz. Bunların dışında deniz mavisi duvarınızı beyaz aydınlatma yada mobilyalar ile de destekleyebilirsiniz.

Deniz Mavisinin Beyaz İle Uyumu
Deniz Mavisinin Beyaz İle Uyumu

Dinlendirici Bir Yatak Odası.

Deniz mavisinin o dinginliğini yatak odanızda kullanarak, dinlenme alanınızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Huzurlu ve sakin bir yatak odası dekorasyonu için doğru bir seçim olacaktır.Dinlendirici Bir Yatak Odası
Dinlendirici Bir Yatak Odası

Huzurlu ve Minimalist Bir Salon.

Sade ve öz eşyadan hoşlanıyorsanız, bu tarzınızı renkli duvarlar ile desteklemek daha çekici bir oda elde etmenizi sağlayacaktır. Deniz mavisi duvarınız ile yine mavi tonlarında mobilyalar ve beyaz ayrıntılar kesinlikle aradığınız minimalist stili size getirecektir.

Huzurlu Bir Salon
Huzurlu Bir Salon

Ev dekorasyonunuzda kullanacağınız deniz mavisi duvarınızı yine mavinin tonları ile kombinleyebilirsiniz. Bunun dışında turuncu gibi sıcak renkler ile de oldukça samimi bir ortam oluşturabilirsiniz. Eğer aradığınız daha bohem ve geleneksel tarz ise krem tonları ve ahşap malzemeler seçerek bu stili tamamlayabilirsiniz. Ortaya çıkan salaş ve rahat ortama huzuru da eklemiş olursunuz.

Fotoğraf galerimize göz atarak deniz mavisi duvar dekorasyonu hakkında fikir sahibi olabilir, ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close