Çocuk Odası Dekorasyonu

10 Çocuk Odası Tasarım FikriBir çocuğun yatak odası oynamak, yaratmak, ders çalışmak ve dinlenmek için onlara ait olan alanıdır. Evin en genç üyeleri için düzenlenmiş bu oda, büyük bir emek ve yaratıcı fikir isteyen yerdir. Çocukların, odaları söz konusu olduğunda fikirlerini almak isterseniz, muhtemelen tamamıyla aynı fikirde olmayacağınız, ancak tarzdan taviz verilmesine gerek olmayan pek çok fikri olacaktır. Çocuğunuzun odasında onlarında hoşuna gidecek detaylar ekleyerek modern yatak odası mobilyaları, minimalist çocuk odası konseptleri, benzersiz çocuk yatakları kullanabilir, ranza ve oyun ranzaları, pratik çocuk çalışma alanları ve aktif oyun alanları dahil edebilirsiniz.

Oyun Ranzalı Çocuk Odası

Çocuğunuzun odasında eğlence katmanları oluşturabilirsiniz. Tavan yüksekliğiniz yeterliyse, çocuk odasına bir oyun ranzası eklenerek oyun alanı artırılabilir. Bu alçak tabanlı yatak tasarımı, mevcut dikey alan miktarını artırır. Basit bir merdiven, bir hangout alanına ve yukarıdaki rahat okuma köşesine erişim sağlayabilir.

Oyun ranzalı çocuk odası
Oyun ranzalı çocuk odası

Büyük Çocuk Odası

3 |Görselleştirici: tepe noktası. tasarım
Bir başka dikkat çekici özellik duvar ve kalın yatak kombinasyonu.

Büyük Çocuk Odası
Büyük Çocuk Odası

Çiçekli Duvar Kağıdı

Bu çiçekli duvar resmi, pembe yatak odası mobilyası koleksiyonu ve buna uygun pembe yarış pisti aynası için ilham verici bir kıvılcım. Birkaç gri mobilya parçası tatlılığı dengeler.

Çiçekli Duvar Resmi
Çiçekli Duvar Resmi

Ayı Yatak Başlığı

Şekillendirin. Çocuklarınız tek bir favori renge takılıyorsa, bu oyuncak ayı temalı çocuk yatağı ve tavşan kulaklı çocuk sandalyeleri gibi göz alıcı silüetler ile eşyaları şekillendirin.

Ayı Yatak Başlığı
Ayı Yatak Başlığı

Rengarenk Çocuk Odası

Gençlerin renk takıntıları, çağdaş renk engellemeye kolayca dönüştürülür. İkinci bir vurgu tonu görünümü canlandıracak.Rengarenk Çocuk Odası
Rengarenk Çocuk Odası

Depolama Alanı Olan Modern Çocuk Odası

Çocuk büyüdükçe, çalışmaları için daha fazla kitap deposuna ihtiyaç duyacaklardır. Yatağın yanında bulunan gömme dolap ve çocuk masasının yanına kolayca yerleştirilmiş olan alan ile kitaplara ve diğer eşyalara depolama alanı sağlanabilir.

Modern Çocuk Odası
Modern Çocuk Odası

Doğa Temalı Çocuk Odası

Çocuğunuzun ruhunu doğa ile besleyin. Ağaç duvar resimleri ve hayvan temalı dekor öğeleri, bebeğinizin günün herhangi bir saatinde doğanın bir parçası gibi hissetmesini sağlayacaktır.

Doğa Temalı Çocuk Odası
Doğa Temalı Çocuk Odası

Kaykaylı Çocuk Odası

Çocuklar böyle bir yatakla her güne yüzlerinde bir gülümsemeyle başlayacak! Geceleri yeni yerden tasarruf sağlayan merdivenleri tırmandıktan sonra, sabahlar renkli, yastıklı bir zemine sarmal bir kaydıraktan aşağı hızlı bir yolculukla başlayacak. Özel boyalı duvarlar ve tavşan tavan süsleri odayı daha eğlenceli hale getirecektir.

Kaykaylı Çocuk Odası
Kaykaylı Çocuk Odası

Fotoğraf galerimizden diğer çocuk odası modellerine göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close