Ev Dekorasyonu

Modern ve Şık Beton Ev Dekoru Fikirleri

Modern ve Şık Beton Ev Dekorasyonu FikirleriBir binada dekor malzemesi olarak kullanılan beton, şimdiden tüm dünyayı fethediyor.Ayrıca beton ev dekoru için bütçeye uygun, kurulumu basit ve gösterişli ve modern görünüyor. Beton ev dekoru, bir sürü dekor tarzı için ve duvarlardan zeminlere ve mobilya ve aksesuarlara kadar farklı şeyler için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ve bu şeylerin birçoğu kendiniz yapabilirsiniz, bu da başka bir büyük avantajdır. Somut seviyorsanız evinizi dekore etmek için denemek istiyorsanız, bu beton dekor işlemi tam size göre, evinizde şık bir şekilde beton kullanmak için bazı yollar paylaşıyorum.

Modern ve Şık Beton Ev Dekoru Fikirleri

Beton duvarlar

Beton duvarlar şimdi çok popüler, onları şık ve eğlenceli bir görünüm için kaba ve bitmemiş halde saf bırakın. Beton, mutfaklarda, banyolarda ve tabii ki duşlarda ardı ardına kullanılabilecek süper pratik bir çözümdür. Beton, şık modern görünümünü kaybetmeden son derece uzun süre kullanışlıdır ve bakımı oldukça kolaydır; ayrıca, bu duvarları kendiniz de yapabilirsiniz – nemli banyolar veya mutfakta olduğu gibi bu gibi alanlarda neye ihtiyaç duyarsınız? Sık sık temizlenecek mi? Ayrıca, oturma odası ve yatak odası duvarları için modern veya endüstriyel bir görünüm elde etmek için beton kullanabilirsiniz ve eril alanlar için de başka dahauygun malzeme adını söyleyemeyiz. Daha göz alıcı bir şey istiyorsanız, vurgu çemberi oluşturmak için beton mozaik fayansları kullanın. Mekanı daha sıcak hissetmek için de beton fayanslar harika bir yoldur.DAHA FAZLA: Tüm Detayları İle Endüstriyel Ev Dekorasyon Rehberi

Beton Zeminler

Beton zeminler kurmak , daha önce belirttiğim aynı nedenlerden dolayı harika bir fikirdir: bütçeye uygun, kendiniz kurabilir ve aynı anda dayanıklı olan modern ve yeni stil oluşturabilirsiniz.  Beton zeminler genelde çatlamayı önlemek ve kir birikimini önlemek için cilalanır. Biraz kaygan olabilirler, ancak beton dökülmesini ve düşmelerini ve yaralanmaları önlemek için kaymaz bir kaplama ile de kapatılabilir. Eğer betonun sıkıcı ve monoton olduğunu düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz! Bu malzemenin birkaç tonu var ve ayrıca gözle görülür bir görünüm elde etmek için boyayabilir veya asit ile lekelenebilir. beton boyanabilir ve cilalanabilir, böylece hangi malzemenin kullanıldığını  asla anlayamazsınız.

Beton Tavanlar

Beton, dayanıklılık nedeni ile değil,  ancak bir ruh hali yaratmak ve etkilemek için günümüzde tavan için sıklıkla kullanılır. Minimum beyaz bir yatak odası, kaba beton tavan ile çarpıcı görünebilir. Eğer alanınız endüstri ise, o zaman böyle bir tavan şarttır. Üstelik beton, her yerde kullanımı ile de çok güzel görünüyor; bu nedenle, yerden duvara ve tavana kadar her yerde kullanabilirsiniz. Parlak, mozaik, renkli, kaba beton çeşitler her zaman trend oluyor!

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close