Ev DekorasyonuRenkli

Renkli Bir Sahil Evi DekorasyonuEv dekorasyonunda kullanılan renkler ruh halimizi etkiler. Bu yüzden tarzınızı oluştururken kullandığınız ve seçtiğiniz renkleri sizi canlandıracak ve enerji dolduracak olanlardan olmalıdır. Böylece gün içinde enerji düşmesi yaşamadan sevdiğiniz ortamda zaman geçirebilirsiniz. Sizlere makalemizde renklerin ahengini kullanarak hazırlanan ve rengarenk görüntüsüyle her odada ayrı bir enerji patlaması yaşatan bir evi örnek olarak göstereceğiz. Ev sahibi ailesi için renkli ve modern bir ev dekorasyonu oluşturmuş. Bu güzel ev dekorasyonunun sizlere ilham olmasını umuyoruz. Evi dekore ederken var olan eski eşyalar elden geçirilmiş ve eğlenceli hale getirilmiş. Sizin de sahil kenarında eviniz varsa yada şehir merkezindeki evinizde bir sahil ferahlığı oluşturmak istiyorsanız bu örneklerden ilham alabilirsiniz.

Renkli Bir Sahil Evi Dekorasyonu

Oturma odasında kullanılan sarı kıvrımlı kanepe geniş bir oturma alanı sağlamış. Karşında bulunan renkli koltuklar ile adeta bir renk cümbüşü oluşuyor.

Oturma odasında kıvrımlı sarı kanepe
Oturma odasında kıvrımlı sarı kanepe

Banyo duvarında kullanılan puantiyeli duvar kağıdı pop art bir görünüm sunuyor. Ayrıca çok neşeli.

puantiyeli banyo duvarı
puantiyeli banyo duvarı

Yemek odasındaki pastel mavi kelebek vurgulu duvarlar doğal bir ortam hissi yaratıyor. Pencerelerin büyüklüğü ile ışığı bolca alan bu alanda oldukça ferah görünüyor.

Yemek odasındaki pastel mavi kelebek vurgulu duvarlar
Yemek odasındaki pastel mavi kelebek vurgulu duvarlar

Beyaz Hollywood yazısı sade beyaz piyanonun önüne mükemmel bir uyum sağlıyor.Beyaz Hollywood yazısı
Beyaz Hollywood yazısı

Deniz kabuğu sandalyeler ahşap yemek masası ile uyumlu bir görünüm sağlıyor. Sahil evine uygun bir seçim.

Deniz kabuğu sandalyeler
Deniz kabuğu sandalyeler

Yatağın üstündeki balık heykeli, bu sahil evine güzel bir deniz kenarı dekoru katıyor. Sizde yatak başınızı bu şekilde seçerek istediğiniz sahil esintisini yakalayabilirsiniz.

Yatak Üstündeki Balık Heykeli
Yatak Üstündeki Balık Heykeli

İkinci katın odalara dağılan kısmı da renkli bir oturma alanı oluşturulmuş. Burada kullanılan yeşil yoğunluklu renk seçimi doğal bir park alanı hissi oluşturuyor.

Çim rengi halı
Çim rengi halı

Evin diğer bölümlerini görmek için fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz. Her alanı kendi içinde rengarenk oluşturulmuş olan bu evde neşeniz hiç eksilmeden mutlu günler geçirilebilir. Aileniz ve çocuklarınız için neşeli alanlar oluşturabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close