AksesuarDuvar Dekorasyonu

Bohem Sevenler İçin Ayna ModelleriBohem son zamanlarda sıkça duyuluyor. Peki nedir bohem? Bir evi bohem yapan şey nedir? Bohem dekorasyon içinde bir çok öğe içerir. Farklı bir tarz olduğu için çoğu insana alışılmadık gelebilir. Ancak azımsanmayacak bir kesim tarafından sevilen bir stildir. Bohem stilde kullanılan renk tonları, seçilen objeler farklı ve dikkat çekicidir. Bu parçaları sadece bohem evinizde değil diğer stillerle de kullanabilirsiniz.

Makalemizde sizlere birkaç bohem ayna modeli göstererek alanınızı aydınlatmanın eğlenceli ve kolay bir yolunu sunacağız. Bohem dekor söz konusu olduğunda, egzotik tasarımlar, doğal malzemeler ve parlak renkler genellikle dikkat çeker. Bohem aynalar her zaman dikkat çekicidir. Aynalar, ışığı alanınıza yansıtmanın ve odaların daha geniş görünmesini sağlamanın harika bir yoludur. Büyük ölçekli aynalar, özellikle daha küçük alanları genişletmede etkilidir.

Bohem Sevenler İçin Ayna Modelleri

Sizler için 5 farklı bohem ayna modeli bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz. Rattan çerçevelerden rengarenk tonlara kadar, herkes için eşsiz bir bohem aynası bulmak mümkündür. Eviniz bohem tarzında dekore edilmişse yada modern stilinize bu tarzdan esintiler eklemek istiyorsanız, size sunacağımız modellere göz atabilirsiniz.

Göz Şeklinde Bohem Ayna

Alışılmışın çok dışında bir ayna deneyimi yaşamak için bu tarz bir ayna tercih edebilirsiniz. Bu ayna ile yeni dönem bohem modasını evinize taşımaya hazır olun.

Göz modeli bohem ayna
Göz modeli bohem ayna

Doğal Malzemeler İle Hazırlanan Aynalar

Bu stilde hasır, rafya gibi ipler sıklıkla kullanılır. Rafya ip ile yapılan bu yuvarlak ayna modeli bohem stili harika yansıtıyor.Bohem ayna modeli
Bohem ayna modeli

Doğal Boy Aynası

Doğal görünümlü ahşap çerçevesi ile bohem odayı daha etkileyici hale getirerek tamamlayan bir ayna tercih edebilirsiniz.

Boydan bohem ayna
Boydan bohem ayna

Rattan Bohem Ayna

El yapımı rattan ve doğal rafya ipinden üretilen aynalar bu stilin yıldız parçalarıdır. Bu ayna ile yeni dönem bohem stilini evinize yansıtabilirsiniz. Bu iki ayna modeli eviniz için harika seçimler olabilir.

Bohem Sevenler İçin Ayna Modelleri
Bohem Sevenler İçin Ayna Modelleri
Bohem ayna modeli
Bohem ayna modeli

Fotoğraf galerimizden mekanınızı düzenlerken size rehberlik etmesi için kullanabileceğiniz bohem ayna modellerini daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close