Country

Evinizde Fransız DokunuşlarıSon zamanlarda gözde olan Fransız Country stilini gördüyseniz ve hayranlık duyuyorsanız, makalemizde evinizde Fransız esintisi yaratacak dokunuşlardan bahsedeceğiz. Bu dokunuşlar size harika bir ev dekorasyonu olarak geri dönecektir.

Oturma odanızı Fransız Country tarzında tasarlayarak Fransız zarafetini ve konforunu evinize taşımış olursunuz. Makalemizde sizlere ilham olabilecek örnekler ile nerelerde nasıl düzenlemeler yapabileceğiniz hakkında fikirler derledik.

Ahşap Armoire ile Aynı Zamanda Depolama Alanı Kazanın

Evinizde ahşap bir armoire ile fazladan depolama alanı sağlarken, bu dolabın güçlü dekoratif yanından da faydalanabilirsiniz. Üstüne yerleştireceğiniz hasır sepet ve tahta tepsi ile alanı yüksek gösterebilirsiniz. Tepsiye yerleştireceğiniz yapma çiçekler ile kır esintisi yayılır odanıza. Bu güzel dolabı beyaz ve krem tonlar ile kombinleyebilirsiniz.

Fransız Country Dolap
Fransız Country Dolap

Altın Oval Louis Ayna

Beyaz mobilyalar, duvarlar ve perdeleri ile dekore edilmiş bir evde, altın tonlarında oval louis duvar aynası harika bir uyum sağlar. Aynanın yanı sıra diğer altın aksanlar, mermer üstleri olan muhteşem altın yan sehpalar, vurgulu sandalyeler ve kanepeler üzerine serilen çok sayıda Fransız beyaz çarşafı ile alanınızı cennete çevirebilirsiniz.Altın Oval Louis Ayna
Altın Oval Louis Ayna

Gri ve Turuncu Kanepeler

Rustik bir Fransız Country görünümü yakalamak için, koyu tonlarda dekore edilmiş bir oda düzenleyebilirsiniz. Gri ve kahverengi tonları kullanabilirsiniz. Kasvetli bir ortama dönüşmemesi için turuncu bir koltuk detayı ile harika bir sonuç alabilirsiniz. Kanepelere katacağınız renk ile evin diğer bölümleri dengelenmiş olur.

Gri ve Turuncu Kanepeler
Gri ve Turuncu Kanepeler

Çiçek Detaylar

Kır evlerinin vazgeçilmezi çiçeklerdir. Fransızlar çiçekleri çok sever ve yaşam alanlarında onlara yer verirler. Harika kır çiçeklerini vazolar, sürahiler ve çömlekler içinde sergileyebilirsiniz. Bu detay evin içini ferah ve mis gibi bir hale getirecektir. Sehpa, konsol ve yemek masanıza yerleştirebilir, evinizi kır bahçesine döndürebilirsiniz.

Çiçek Detaylar
Çiçek Detaylar

Fotoğraf galerimize göz atarak ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close