EklektikModern

Hem Modern Hem Eklektik

İki Stil Bir AradaKarakteristik dekorasyon stillerinden birisi olan eklektik dekorasyon ile modern ev dekorasyonunu birleştirerek, iç içe geçmiş, sihirli ve uyumlu bir hava yakalayabilirsiniz.

Seçilmiş anlamına gelen Eklektik stilde amaç, farklı stillerde beğenip, seçtiğiniz parçaları renk dengesini ve uyumu gözeterek bir araya getirmektir.

Özgür ve Farklı Olmak İsteyenler İçin Harika Bir Seçenek

Kimimiz için vazgeçilmez olan özgürlük ve farklılık duyguları, ister istemez yaşam tarzına da yansır. Kalıpların dışına çıkmayı seven insanlardansanız, bu stili mutlaka duymuş olmalısınız. Belki de farkında bile olmadan evinizin birkaç köşesinde kullanmış bile olabilirsiniz.

Eklektik stil yakalamak için her dekorasyon tarzından faydalanabilirsiniz. Modern mobilyalar ile diğer parçaları kombinleyerek harika ve size hitap eden bir stil yakalayabilirsiniz. Mesela modern bir vitrin, endüstriyel tarz duvar kağıdı ve otantik minderleri bir araya getirdiğinizde böyle muhteşem bir dekorasyon yapabilirsiniz. İki stilin bir arada olması, özgür ve farklı yönünüzü ortaya çıkaracaktır. Size sadece tadını çıkarmak kalacaktır.

Modern mobilyalar eklektik aksesuarlar
Modern mobilyalar eklektik aksesuarlar

Size Hitap Eden Parçalar Seçin.

Eklektik dekorasyonda bütün dekorasyon stillerini kullanmanız mümkündür. Modern parçaların yanına bohem, geleneksel, spor, klasik, avangard yada aklınıza gelen bütün stillerde eşyalar koyabilirsiniz. Önemli olan bu parçaları bir ahenk oluşturacak şekilde bütünlemenizdir. Bu bütünleme noktası renk olabilir. Uygun renk tonlarını bir araya getirerek hem modern hem eklektik ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.Eklektik stil önerileri
Eklektik stil önerileri g

Farklı Dönem ve Tarzları Karıştırın.

70’lerden bir berjer yada 80’lerden bir vitrin. Günümüzden modern bir kitaplık, son model halılar ve farklı tarzlarda tablolar. Sınırları koymak ve bu parçaları seçmek sizin elinizde. Farklı dönemlerden mobilya tasarımlarını kullanabilirsiniz. Hatta farklı tarzları da ekleyerek evinize hem modern hem eklektik bir hava kazandırabilirsiniz. Eminiz modern ve sportif bir halı ile o berjerler çok uyumlu olacak.

Hem Modern Hem Eklektik
Hem Modern Hem Eklektik

Hem modern hem eklektik dekorasyon örnekleri için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close