BohemDuvar Dekorasyonu

6 Dikkat Çekici Makrome Duvar SüsüHiçbir şey, iyi hazırlanmış bir makrome duvar askısının havadar bohem görünümü kadar “zahmetsizce çekici” değildir. Bu estetik, retro bir dokunuştan fazlasıdır. Anlayışlı dekoratörler, bu klasik zanaatı yeni ve çağdaş bir görünümle düzenledi. Büyük ölçekli makrome duvar heykelleri, yaratıcı modern bitki sahipleri, güzel makrome rafları, perdeler ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Makalemizde 6 dikkat çekici makrome duvar süsüne yer veriyoruz.

Büyük Boncuklu Makrome Duvar Süsü

Makrome duvar askıları, çevredeki dekoru boğmayacak nötr bir varlığı korurken, alanları daha sıcak ve daha davetkar hissettirmede mükemmeldir. Bu muhteşem dekoratif öğe püsküller boyunca dizilmiş dekoratif boncuklar ile ahşap bir dübel ile asılan pamuktan elle dokunmuştur.

Büyük Boncuklu Makrome Duvar Asma
Büyük Boncuklu Makrome Duvar Asma

Pamuklu ve Ahşap Büyük Makrome Duvar Süsü

Bu heyecan verici makrome duvar askısı, geniş yapısıyla etkileyici bir ölçüye sahiptir ve odak yerleşiminde kullanım için idealdir. Bir kanepenin üzerine, bir yatağın başucuna veya vurgulu bir duvara asabilirsiniz. Alanı doldurarak dikkat çekici bir etki oluşturacaktır.

Pamuklu ve Ahşap Büyük Makrome Duvar Asma
Pamuklu ve Ahşap Büyük Makrome Duvar Asma

Kahlo Küçük Makrome Duvar Süsü

Küçük ama etkili, yakışıklı Kahlo duvar askısı, küçük vurgu yerleşimleri için harika bir seçimdir. Dar bir duvarda, yan masa veya sehpa üzerinde veya galeri duvar kompozisyonuna sanatsal bir katkı olarak kullanılabilir. Hafif nötr pamuk yapısı ile herhangi bir iç dekor dekorasyonunda kolay koordinasyon sağlar.Kahlo Küçük Makrome Duvar Asma
Kahlo Küçük Makrome Duvar Asma

Küçük Dokuma Makrome Goblen

Goblen ve makrome duvar süsü arasındaki çizgileri bulanıklaştıran bu güzel sanat eseri, her türlü iç ortam için muazzam bir doku sunuyor. Bu parça yün ve pamuğun karışımından elde edilmiştir. Elde dokunarak hazırlandığı için doğal ve etkileyici duruyor.

Küçük Dokuma Makrome Goblen
Küçük Dokuma Makrome Goblen

Boncuklu Bohem Makrome Duvar Süsü

Ahşap boncuklar bu makrome vurgusunu sıcak ve doğal hissettiriyor. Yazlık şık, yüzyıl ortası modern ve İskandinav hygge gibi stiller için idealdir. Şerit kesim saçak, bu parçayı özellikle etkileyici ve göz alıcı kılıyor.

Boncuklu Bohem Makrome Duvar Asma
Boncuklu Bohem Makrome Duvar Asma

Makrome Duvar Asma Rafı

Makrome duvar askıları bilindik dekorasyonla bitmek zorunda değil. Bu çekici tasarım, hafif doğal bir kaplama ahşaptan yapılmış tamamen işlevsel bir rafı destekleyen el dokuması makrome detaylarına sahiptir. Eklektik olarak dekore edilmiş bir duvardaki boş alanları doldurmak için idealdir.

Makrome Duvar Asma Rafı
Makrome Duvar Asma Rafı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close