Banyo Dekorasyonu

Son Trend ve Zamansız Banyo TasarımlarıBanyo trendleri gelir ve gider, ancak bu zamansız tasarımlar günümüz ve sonrası için uyumludur. Makalemizde sizler için zamansız, trend ve her dönem kullanılabilcek banyo trendlerini toparladık.

Oturma Alanı Oluşturun.

Duş odası ve ıslak oda fikirleri sadece işlevsel olmanın ötesinde güzel de olmalıdır. Saate karşı hızlı, öfkeli duş almayı unutun, duş alanındaki koltuk ve taburelere yönelik artan talep, vurguyu hızdan soğuk me-time’a kaydırıyor.

Kare fayans ve ahşap tezgahlı beyaz duş odası
Kare fayans ve ahşap tezgahlı beyaz duş odası

Gizli ve Açık Depolama Elemanları Kullanın.

Banyoda depolamayı artırmanın en son yolu iki yönlü bir yaklaşımı içerir: gizli ve göz kamaştırıcı. Planlama aşamasında gizli banyo depolama çözümleri eklemek, genel tasarımı şık tutarken alanın işlevsel olmasını sağlar. Bu banyoda ısmarlama dolaplar duvar panellerine benziyor ve odak noktası makyaj ünitesine odaklanıyor.

Mermer döşeme, makyaj masası ve ahşap depolama ile modern banyo
Mermer döşeme, makyaj masası ve ahşap depolama ile modern banyo

Banyonuza Makyaj Alanı ve Masa Ekleyin.

Giyinme odası masaları yatak odasından banyoya taşınıyor ve ardından çöküş dokunuşu getiriyor.

Makyaj alanı ve masa ile beyaz banyo
Makyaj alanı ve masa ile beyaz banyo

Spa Hissi Veren Banyo

Bağımsız bir banyo stil yayar ve spa benzeri bir his yaratır, ancak bu yeterli mi? Konforlu ve lüksü çağrıştıran bu tarz tasarımlar banyoda rahatı ve huzuru bulmanızı sağlar.Siyah küvet ve koyu çiçekli duvar kağıdı ile banyo trendi

Siyah küvet ve koyu çiçekli duvar kağıdı ile banyo trendi

Stilleri Karıştırın.

Metro kiremitli duvar ve duvar kağıdı ile duş odası etkileyici görünüyor. Desen karışımları yaşam alanlarımızda yerini alarak özellikle maksimalist görünümü banyolara kazandırıyor. Banyoda duvar kağıdı, fayans gibi detayları birlikte kullanabilirsiniz. Cesur desenler ile daha çarpıcı sonuçlar alınabilir.

Metro kiremitli duvar ve duvar kağıdı ile duş odası
Metro kiremitli duvar ve duvar kağıdı ile duş odası

Kavisli Duş Odası

Çerçevesiz, zar zor orada olan camları unutun, yeni bir vitrin ekranı türü banyodaki spot ışığı çalıyor. Görülmek ve hayranlık uyandırmak için tasarlanan bu odak noktası armatürleri, heykelsi kıvrımları içeren cesur çerçevelere sahiptir.

Pembe fayanslı ve kavisli ekranlı duş odası
Pembe fayanslı ve kavisli ekranlı duş odası

Zamansız ve trend banyo modelleri için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close