BohemStil

Çarpıcı Boho Ev Dekorasyonu

En güzel Boho Ev Dekorasyonu ModelleriBugün size mutfaklardan yatak odaları ve oturma odalarına kadar çarpıcı Boho ev dekorasyonu modellerini göstereceğiz . Bohem ev dekorasyonu, yaşamı, kültürünü ve evlerini, ilginç öğelerle dolu görmek isteyenler için. Bir boho ev dekorasyonu nasıl yapılır,  ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını görmek için yazımızı aşağı doğru kaydırın.

Boho Ev Dekorasyonu

Boho şık stilini çok seviyoruz ve takipçilerimizin de bohem stili sevdiğini görmek güzel. Yeşil görünen tuğla duvarlara sahip bu  ilham kaynağı olan bohem mutfak, kuşkusuz bu iç tasarımı benzersiz hissettiren doğal ayrıntılarla doludur.

Boho Antre Dekorasyonu

Bu koridor, eklektik ve bohem tasarımın eğlenceli bir karışımı. Canlı renkler ve yüzyılın ortasında bulunan mobilyalarla dolup taşan bu mekan gözardı edilmeyecek ve misafirlerinizi kişisel atmosferi ile karşılamak için harika bir alandır.Boho Yatak Odası Dekorasyonu

Bu beyaz yatak odası, canlı ve renkli bir halı ile bu alanın çoğunu kaplayan yeşil bitkilerden oluşuyor. Bohem bir görünümü seviyorsanız veya sadece uyku alanınıza küçük bir renk veya doku ile desen eklemek istiyorsanız bu eklektik ve bohem yatak odalarında ilham kaynağı bulacaksınız.

DAHA FAZLA: Bohem Ev Dekoru Örnekleri

Yatak odası, yapraklı bir dekora ve yatağın üzerinde desenli bir halıya sahiptir. Bu kesinlikle bizim favori yatak odalardan biridir!

Boho Stili Odalar

Kalın tonlar ve zengin tekstil ahşap duvarları ve topraklı bitkileri rahat bir ambiyans için alanı dengeler. Renkli fener, açık havada yazlık bir bohem hissi verir.

Gördüğünüz gibi, bohem tarzı odalar belirli benzerliklere sahip alanlardır- aynı özelliklerin bazılarını paylaşıyorlar, ancak hiçbiri tamamen benzemiyor. Gerçekten kendi yapabileceğiniz bir stil arıyorsanız, Boho sizin için ideal bir dekor olabilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Çarpıcı Boho Ev Dekorasyonu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close